Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen érzés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen érzés, vagy milyen gondolat, vagy milyen testi megtapasztalás: kívánni egy adott nőt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 10:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
74%

Nálam 3 féle kívánás van:

1. Külsőre belsőre tetszik, de semmi extra. Ez a kategória nem zavaró, el tudok vonatkoztatni. Fel tudom mérni a helyzetet.

2. Testileg vonzódok, úgy mondanám "szúrnám annak a bizonyosnak a végére". Ez borzasztó, mert nem tudom közben a belső tulajdonságait figyelni. Nem komoly kapcsolatra való.

3. Mintha valami vonzana hozzá szívből: a szép külső és erényes belső jele. Ez a legrosszabb, eddig minden esetben esélytelen voltam az ilyennél, álmatlan éjszakákat okoz. Nem tudom hosszútávú kapcsolatra jó lenne-e az ilyen.

2019. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Szétfeszülök a vágytól, hogy a teste minden négyzetcentiméterét kényeztessem a hajától a kislábujjáig. Apró, gyengéd csókokkal hintsem mindenhol, szenvedélyes nyelvescsókokkal ízlelgessem, a fülei tövét is csókoljam, a nyakát, a kulcscsontját, szegycsontját is, a cicik közén végighúzzam a nyelvem, majd áttérjek a csodás cicikre. Játsszak a nyelvemmel a bimbókon, körkörösen, szívogatva, nyalogatva, szopogatva, harapva gyengéden őket. Közben masszírozni is imádom őket. Csókolni a vállait is, simogatni mindenhol, szorosan ölelkezve, hogy teljesen eggyéváljunk. Beletúrni a hajába, arcomba temetni, beleszippantani mélyeket.

Hol ő, hol én legyek felül ölelkezés közben, miközben markolászom gyengéden, majd erősen a meztelen popsiját, a farpofákat néha széthúzva, simogatva a szeméremajkakat, s a puncinedves ujjamat megszagolni, bekapni, majd átdugni az ő szájába is, hogy jól leszopkodja. Paskolni a fenekét, egy újjal végighúzni a gerince mentén a hátát...

Simogatni a csiklóját a makkommal, csapkodni finoman, masszírozni vele, de még nem bedugni. Húzni az agyát így kicsit, majd lehajolni, s a szeméremdomb környékét csokolgatni, puszilgatni, mindenhol a punci környezetében, hogy megőrüljön, aztán elkezdeni nyalogatni a nedves, lüktető, meleg puncit, ujjazassal kiegészítve. S amikor már az őrületbe kergetem, felmászni, megint megsimizni a csiklót makkal, végighúzni a szeméremajkain is, s egy mozdulattal felnyársalni. Kezdetben finoman, majd egyre intenzívebben lökni, a derekamat jól megtekergetve, hogy a hüvely minden szegletét bejárja a péniszem. Közben csókolózni, a popsi alá fogni, hogy tövig benne legyek és együtt izzadva teljesen eggyé váljunk a kéj során. Röviden ilyesmi, ehhez adj hozzá pózokat, újításokat, játékosságot, spontaneitást.

Imádom, ha az arcomra ül és fészkelődik a nő, ha a lábait is kényeztethetem, ő is a péniszemet velük, a lényeg, hogy lelkileg, testileg összeolvadjunk, megőrjítsük egymást. 🙂 31F

2019. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Én mindjárt könnyítek magamon, ha még egy pár ilyet olvasok. 😰 Én a combjával is elidőznék egy jó darabig.
2019. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sőt is orrpuszik is lennének rendesen.
2019. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12-es te jó lehetsz az ágyban.
2019. jún. 15. 13:23
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm. Nem tagadom. 🙂 31F
2019. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12-es én masztiztam egyet...Sajnos 3 éve nem voltam pasival 😞

37/N

2019. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!