Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa ez az érzés?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Boldog vagyok, hogy ő a barátom, mert iszonyat kedves, helyes, hűséges stb :)

De, mostanában egy nagyon furcsa érzést érzek, amikor szeretkezünk!

Most lehet, hogy őrültnek fogok tűnni. -szeretkezés közben másra gondolok!

Mármint ne értsetek férre, leginkább egy kitalált személyre :D de van olyan alkalom, hogy egy hírességre.

Egyre gyakrabban előfordul, és kicsit aggaszt a dolog :(

Igazából szeretem őt és eszem ágában sincs megcsalni, 1 év eltelte után is van szikra :)

Vagy ez normális, vagy hogyan oldjam meg, hogy a barátom mozgássa meg a fantáziám?:(



2019. febr. 14. 01:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%

hogy a barátom mozgássa meg a fantáziám.

Hát ha ez kérdés,az már gáz.. Most komolyan nulla vággyal h közbe random személyekre kell gondolni hogy tudnak szeretkezni egyesek? Neki is elég gáz ha a partnere másra gondol h élvezze,de biztos van itt szikra,igen.. :O

2019. febr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szeretem, ha a közelében vagyok úgyérzem, hogy kiugrik a szívem, elpirulok stb. Mint amikor elsőnek beleszerettem :)
2019. febr. 14. 01:19
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

Ez aztán nem sámli! Van szikra (már mondjuk ez is...szikra egy év után még tűznek kell lenni), van szikra, de a szexben meg nincs... Tudod, én 30 évet nyomtam le egy férfi mellett, de kb. az utolsó egy-két évben volt (néha), h azt mondjam, vki mást kellene odaképzelnem. Szóval, kb. 1-2 szer fordult ez elő, de rájöttem semmi értelme. Vagy a páromra összpontosítok, vagy akkor minek dugok vele?


Egyértelműen a vonzódás hiányát jelzi.

Önvizsgálatot kellene tartanod, mert ebben a kapcsolatban vmi nem stimmel. Önbecsapás szagot érzek.

2019. febr. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szikrát azért írtam mert, még mindig érzek iránta szerelmet. Szóval azóta sem enyhült a szerelem.

Igazából elsőnek a barátomra gondolok, majd percek elteltével másra:(

2019. febr. 14. 01:32
 5/28 anonim ***** válasza:
7%

A szexualitás az intimitás csúcsa, az érzelmek beteljesedése. Testi-lelki egyesülés. Ok, tudom vmikor csak testi, de ált, nem párkapcsolatban. Ha, vhol vmi nem stimmel a kapcsolatban, az általában tünetként megjelenik a szexben.

Gondolkozz el, mit hiányolsz, mi az ami miatt szükséged van a képzeletre közben? Izgalom, perverzió?

Nagyon-nagyon gáz van nálatok, nem akarlak elkeseríteni.

2019. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%

Ágnyeszka szeretem a válaszaidat.

Mindig bele látsz a dologok mélyébe. Most is,itt vmi nem kerek a kérdező kapcsolatában,talán időbe kéne foglalkozni vele,nem h a képzelt személyt személyeket valódi megcsalás is kövesse,vmi tuti hiányzik.

2019. febr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

Ha ez mondjuk egy színész és van kedvenc filmed, akkor mondjuk játtszatok el vagy tovább egy olyan jelenetet, ami megfog, ahol ő a férfi szereplő, te meg a női. Így megfeleltve, bele élve magatokat, talán kielégül egy ilyen igényled. Egy próbát megér mindenképpen.

32/f

2019. febr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam :)
2019. febr. 14. 02:15
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg rohadtul semmi nincs. Vannak szexuális fantáziáid, ennyi. Minden embernek vannak.
2019. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt Ennyire túlbonyolítani.Az élet sokkal egyszerűbb.Fantáziáltál egy kicsit és kész.Mások meg egymás segglyukát nyalogatják meg körbenyalja a másik lábujjait .Ezek nem betegek ?Veled van a baj?Néha nekem is jutnak eszembe olyan ötletek hogy csak nézek ki a fejemből.Nem tudom ezek honnan jönnek nem is érdekel elhesegetem a fejemből és kész nem is muszáj ezekről beszélni másoknak mert látod megmondják azonnal hogy nem vagy kóser valami baj van szakíts...
2019. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!