Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugyan oda akar elvinni ahová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan oda akar elvinni ahová az exét? . Nem visszataszító?

Figyelt kérdés
Az interneten ismerkedtünk meg, most vagyunk a randi fázisban, a volt csajának pont egy héttel előttem van a szülinapja..mondta, hogy találoztak egy tíz percre fagyira hogy felköszöntse...most velem is akar talizni a szülinapomon egy héttel rá arra és sztem fagyira hívna engem is......ez csak nekem visszataszító ? Vagy normális dolog csak én vagyok hülye ?

2019. jún. 15. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

Az hagyján!


De ugyanabban a lakásban, ugyan abban az ágyban, ugyan azzal a farokkal fog megrakni!

2019. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az inteligens kommentelők ilyenkor már nyugovóra tértek..
2019. jún. 15. 22:31
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

Miért?


Az zavar, hogy ugyanott fagyiztok, de az nem, hogy ugyanabban az ágyban pakol majd meg?

2019. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most szerencsétlennek minden általa jónak tartott fagyizót, kávézót, éttermet, mozit... kerülnie kell, mert volt ott az exével is 10 percre?

A lakását ne adja el? Mert ott meg még dugott is vele.

2019. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 LazyJones ***** válasza:
59%
Miért is ne találkozhatna az exével egy fagyira? Szakítottak bakker, nem vérbosszút esküdtek... Ennyi infantilis, érzelmileg labilis embert, komolyan...
2019. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%
Most itt az a kérdés, hogy mennyire szokás a volt párt meghívni valamire, miközben mással ismerkedik?
2019. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16


Igen nálam is ez a lényeg, csak nem így akartam feltenni a kérdést, mert akkor még több barom rohanna le itt....örülök, hogy nem csak én látom így...

2019. jún. 16. 00:05
 18/24 anonim ***** válasza:

valamennyire értem, hogy miért húztad fel magadat, de...

szólt, hogy az exével fagyizott, ezzel kapcsolatban elég nyílt volt, akkor is ha ez furcsának tűnik, bár én sem értem, hogy minek mondja, elég lenne annyi, hogy kb barátok maradtak, csak hogy ne legyen neked meglepő, többre én se lennék kíváncsi

mivel még ismerkedtek, nem zavaró, hogy van egy beváltabb hely, ahova viszi a lányt, aki tetszik neki, ha közelebb kerültök, akkor mond meg neki, hogy hanyagoljátok az ilyen helyeket, amiről az exe eszébe juthat, van más érdekes hely is

másrészt ez még nem történt meg, előre bosszantod magadat, de ha ez is lesz, akkor szerintem ilyen fázisban nincs baj, csak nehogy beszéljen az exéről...akkor van baj

2019. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Értem én ezt is kedves utolsó...de a szülinapomon biztos nem szeretném, hogy állandóan az jusson eszembe, hogy egy hete még az exével volt itt...na mindegy..
2019. jún. 16. 00:27
 20/24 anonim ***** válasza:

akkor megmondod neki, hogy nem akarsz odamenni, és elmagyarázod szépen, hogy zavar ez az exes dolog, ezek után felfogja és nem fordul elő, kétlem, hogy ebbe ő belegondolna, együtt se vagytok, ilyen helyzet nem volt még, lehet azt tapasztalta, hogy másnak nem volt baj

írd ki még egyszer, ha tényleg létező dolog lesz...nagyon feleslegesen idegesíted magadat, de komolyan, értem, hogy neked ez erősen irritáló dolog, de egyszerűbben fog a srác gondolkodni, szólni kell neki

2019. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!