Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg visszataszító ha egy fiú lassan akar haladni a randikon?

Figyelt kérdés

Szinte csak azt olvasom itt hogy első randin legyen csók,tapizás különben nem vagy férfias (persze azért nyomulós se legyél..wtf)

Nekem ez elképzelhetetlen.Mit csókolózzak egy félig ismeretlen lánnyal? Nekem kell vagy 3-4 randi mire eljutok idáig.Talan a tapasztalatlansagból fakad.


Ez tényleg visszataszító? Ha nincs csók 1. randin akkor a fiú selejt?

18/F



#bicepsz #traktor #harci román
2014. máj. 6. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónapot is várnék. Jobban érdekel mekkora bizalmat tudnánk egymás iránt felépíteni, mint hamar látni meztelenül. 26f
2014. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az lenne az ideális amit leírtál. 16/L
2014. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egy teljesen normálisan gondolkodó fiú vagy. Egy ugyanilyen normálisan gondolkodó lány nem is engedné meg a felsorolt "műveleteket" nemhogy az első randin, de még a tizediken se.
2014. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így gondoltam, aztán a csajom a 3. randin megvolt.. me, így terveztem, ezeknek a mai csajoknak ez kell
2014. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszataszító! Csak valami jelét mutassa a fiú, hogy igen, tényleg érdeklem.
2014. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Randizik veled az nem elég?:D


2 végigbeszélgetett találkozás,udvarias gesztusok nem elég levenni hogy akar valamit?

2014. máj. 6. 20:51
 7/7 anonim válasza:
100%
Miért lenne visszataszító? Hogyha én randiznék valakivel biztosan jobban értékelném, ha lassabban haladna, mert az azt mutatja, hogy tényleg érdeklődik a másik iránt, és nem csak szórakozni akar vele. (19/L)
2014. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!