Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez annyira visszataszító. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira visszataszító. Mit akar?

Figyelt kérdés
Párszor láttam suliba a srácot és fölvett msnre. Közbe vége lett a szulinak kb 1héten át beszéltünk, nem is taltunk meg semmi de csak azt osztotta hogy tisztíszívéből imád és h csak engem akar meg ilyesmik. Normális?
2009. aug. 27. 00:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Sztem még túl fiatal, vagy tévedek?

2009. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Jah norma, de tudhatnád h a srác iet mond azt nem levegőbe mondja hanem mert tényleg ígyvan, csak hát félénk és ezért nem volt találka


Lépj te.

17/F

2009. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
20 éves és nemtudom hogy lehet ez. de mondták h valakinél tényleg az van h beleszeret pár nap alatt valakibe de nemlehet h csak ágyba akar vinni?
2009. aug. 27. 00:20
 4/23 A kérdező kommentje:
de bocsi lehet nem jött le a lényeg de az az hogy 1hétig beszéltünk msnen és pár nap után osztotta. igazat mondhat?
2009. aug. 27. 00:21
 5/23 A kérdező kommentje:
de amugy miattam nem volt találka mert nem értem rá
2009. aug. 27. 00:22
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy tudhatod emg ha beszélsz vele taliztok meg ilyenek és emgismeritek egymást... ha ügyes vagy már az első talin észreveszed hogy csak d*gni akar vagy komoylan gondolja ;)
2009. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de szerintem kritikusan fogadd a srácot. Ilyet egy 20 éves ennyi "ismeretség" után nem mond, hacsak nem gyagyás vagy valami. Ki az a hülye aki rendes ismerkedés nélkül iszonyatos szerelemre lobban és ezt közli is, ráadásul msn-en... Hát ez nagyon hmm.. furcsának tűnik.

Talán a 16.században még elment volna, hogy meglát az utcán egyszer-kétszer és ilyeneket ír, de most? Hát ez beszarás.

2009. aug. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Szokás nagyon lelkendezni, az ilyesmit nem kell komolyan venni. Ettől még lehet normális kimenetele a dolognak, de az nem őszinte amit mond (de ez nem szándékos hazugság, vagyis nem biztos, csak van akiből ez jön ki).
2009. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

02:01es: épp ezért furcsálom énis

utolsó: remélem igazad van

2009. aug. 27. 10:52
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

08-27 02:01


Persze. Ma már nem divat udvarolni, szépeket mondani. A mai lányok elvárása, hogy részegen valaki odatántorogjon melléjük (feltétel rózsaszín póló és songokú haj), belemarkoljon a seggükbe és megpörgesse az A6-tos kulcsát. Már az ágyukban is vannak.

2009. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!