Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnám meg a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg a lelki társam?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és az a legnagyobb probélmám hogy eddig még nem találtam meg a hozzám illő társat. Volt már egy pár kapcsolatom az igaz de egyikben sem éreztem igazán boldognak magam. Számomra az a legfontosabb hogy lelkileg passzoljon hozzám a társam. Értsen meg engem és érezzem magam biztonságban mellette. Engem nem a testi dolgok érdekelnek hanem az érezelmek. Vannak még olyan férfiak a világon akik lelkileg gyengébbek mint az átlag. És akiket nem csak a testi örömök érdekelnek? Nagyon jó lenne már végre megtalálni az igazit a lelki társamat azt aki tényleg illik hozzám. Vagy lehet kihaltak már az ilyen érzelmes romantikus pasik?
2019. jún. 17. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen. Mindenki más. Valamiben tuti nem passzoltok. De közelíteni biztos lehet, csak ennyi ember között megtalalni azt aki a legjobban passzol hozzánk... Illúziókat kergetni... Nem tudom megéri-e. Akár egy életen at is tarthat a keresése, és nincs rá garancia, hogy megtalalod. Megalkuvás a vége mindenképp.
2019. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31 évesen ilyen már nincs. Előbb utóbb be kell érned valakivel majd ha nem akarsz egyedül maradni
2019. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rák a horoszkópom, ami nagyon sokmindent elmond, 37 éves vagyok, tehát nem erre a világra való vagyok, mert "Vannak még olyan férfiak a világon akik lelkileg gyengébbek mint az átlag".

Megfelelnék?

2019. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én meg skorpió vagyok
2019. jún. 18. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!