Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az igazit aki a lelki társam és zsánerem is egy személyben?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok keseredve, valamiért nem egy az ismerkedés.

Mindig eljárok a haverokkal bárok rendezvények a közeli kisvárosban, de valahogy nehezen épülnek a kapcsolatok.

Nem szoktam inni, de mindig nagyon jól érzem magam.

Szerintem a külsőm és a belsőm is egyaránt rendben van mégsem mosolyog rám a szerencse...



2015. ápr. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretnel beszelgetni?:) L
2015. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz. Ha a külső is számít, meg a belső is. Gondolom komoly lányt keresel akkor nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen.
2015. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na ne mondd, csúnya srácként én már csak tudom mennyire fontos a külső manapság, tényleg csoda lesz, ha végre újra találok olyan lányt, aki helyesnek tart, mitn sok-sok éve már
2015. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hazudnék ha azt mondanám h nem számít a külső, de szerintem nem túl nagyok az elvárásaim semmilyen téren.
2015. ápr. 2. 21:00
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy személyben mindkettő,és én úgy gondolom hogy ez csak így működik. Akiről rájössz hogy a lelki tarsad, hidd el tetszeni fog
2020. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!