Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Balek férfiak, akik sírtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balek férfiak, akik sírtok a "barátzóna" miatt! Miért nem barátkoztok a jó csajokkal?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Átlagjózsi ráhajt modell Mancira, aztán mikor Manci közli, hogy inkább csak barátok lennének, Józsi hisztisen elszalad, mert "őtet nem fogják kihasználni barátzónázással" (jelentsen ez bármit). Ahelyett, hogy belegondolnának, hogy a jó csajokkal haverkodni is lehet, bulizni, koncertre járni stb. És még előnye is van, ha jó nőkkel barátkozol: a többi csaj is hamarabb felfigyel rád, ha azt látják, hogy jó nőkkel lazulsz, hülyéskedsz, táncolsz stb. és nem savanyú pofával állsz a sarokban, és füstölögsz, hogy téged minden nő barátzónába rak, és ezáltal "kihasznál"...

2019. jún. 17. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Hihi :D Jó ez ahogy elképzeled, de a "legyünk barátok" azt jelenti, hogy "tartsuk be a kötelező felköszöntéseket", aztán ennyi :D


De aranyos az elképzelésed.

2019. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

teljesen egyet értek

18L

2019. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Endricus, lehet, azért, mert én olyan csajokkal barátkozom, akiknél nem próbálkoztam be, csak barátok lettünk. És k..vára azt veszem észre, hogy ha egy jó csaj társaságában támasztom a pultot vagy táncolok, egyből feltűnök több másik csajnak is. Lehet, beindul a fejükben, hogy "hé, ha ilyen jól érzi magát egy jó nővel, akkor nem egy becsavarodott, karót nyelt alak!".
2019. jún. 17. 18:14
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt amit az első mondott az általában a helyzet.


De ha ténylegesen barátok, akkor is ez nem ilyen egyszerű, ahogy írod. Igen, valóban felkeltheti más lányok figyelmét, de nem feltétlen, sőt, rosszul is kijöhet. Hihetik, hogy a csajok meleg barátja például.


Sőt, saját tapasztalataim alapján elég negatív élményeim vannak ilyen bulizós lány barátokról. Nagyon sokszor úgy kezelnek, mint egy aszexuális fadarabot, aki lehet a lelki tamponjuk. És nem mutatnak be más lányoknak, nem segítenek a csajozásban, nem, inkább szívességekre kérnek, te vagy az, akitől kölcsön lehet kérni, aki haza kíséri őket részegen stb.


Egy pár belevaló srác barát sokkal jobb tud lenni. Igen, ők nem keltik fel annyira más lányok figyelmét, viszont ők tudnak támogatni a csajozásban, hiszen ők is azért vannak ott, kevésbé önzőek, jobban megértitek egymást.


Leszögezném, hogy nem minden lány önző blablabla, nyilván általánosítottam, de egyszerűen nekem ez a tapasztalatom.

2019. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Sőt, saját tapasztalataim alapján elég negatív élményeim vannak ilyen bulizós lány barátokról. Nagyon sokszor úgy kezelnek, mint egy aszexuális fadarabot, aki lehet a lelki tamponjuk."

Azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. A barátság pont nem arról szól, hogy becsicskulva sofőrködsz valakinek. Saját magad jelölöd ki a határaidat, hogy meddig mész el szívességek terén.

2019. jún. 17. 18:20
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
nekem sok fiú barátom van és mindig segítek nekik csajozni , néha jobban érzem magam velük mint barátnőkkel
2019. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#3


Mivel olyan helyen dolgozom ahol szinte mindenki nő, az ismerőseim java is közülük kerül ki, igaz szinte minden kor személyiségtípus képviselteti magát, de sosem éreztem, hogy ennek előnye - vagy hátránya - lenne azon kívül, hogy néha egész jókat dumálunk, illetve, hogy érdekes személyeket ismertem meg így.

2019. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

1, aki tetszik azzal nem fogok haverkodni, mert szenvedés

2, vannak fiú haverjaim

3, a lányok fiú haverjai vagy melegek, vagy olyan férfiak akik még ha nem is az esetei jól láthatóan egy szinten vannak velük, ezért nem szenvednek mellettük a férfiak sem, egyéb esetben reménykednek és ezt általában csak kihasználják a nők.

4, nem hiányzik a konfliktus a meglévő, vagy leendő barárjával

5, az meg pláne nem, hogy róla sírjon a kis csajszi, amikor eleve azért lettünk csak haverok, mert ő tőlem nem akart semmit, magyarán én tőle meg igen.

6, attól másnak nem fogsz bejönni, mert egy nővel haverkodsz, eleve akik azért sírnak mert mindig barátzónába kerülnek azok amúgyis menthetetlenek.

2019. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, igen, ebben van igazság, de én arra gondoltam, hogy sok lánnyal csak ilyen "baráti" viszony lehetséges.

Én például életemnek két különböző stádiumában jártam el lányokkal, először tapasztalatlan, szűz srác voltam, és ki is használtak így. Másodjára már tapasztalt, magabiztos fiatal férfiként történt a dolog, de akkor is megpróbáltak kihasználni. Mivel én nem hagytam magam, őket ez pedig nagyon feldühítette, nem volt más választásom, mint megszabadulni tőlük.

2019. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok megint. Azt még kifelejtettem, hogy egyenesen akadályoztak a csajozásban. Önzően, hisztisen viselkedtek sokszor, nem tudtak mértékkel inni, megpróbáltak elrángatni, ha kiszemeltem egy lányt. Sőt, volt hogy beszélgettem egy lánnyal, egészen jól ment a dolog, meglátták, és odarohantak, a nyakamba ugrottak ölelgetni (pedig máskor ez egyáltalán nem volt szokásuk), ezért a lány el is ment. Szóval sokszor kifejezetten irigyek, féltékenyek...
2019. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!