Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kis közvéleménykutatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis közvéleménykutatást tartok és olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi akik már elmúltak 30 évesek, nem voltak sose házasok, nincs gyerekük és legalább 5 éve egyedülállóak, Hogy bírják a magányt?

Figyelt kérdés
Jómagam már lassan lassan 10 éve élek egyedül, eddig jól bírtam a magányt, de mostanában kezdek kicsit bekattani, hogy lehetséges mégsem kéne ezt folytatnom. Ti hogy bírjátok? 33/F
2019. jún. 18. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És így jól érzed magad?Nem hiányzik egy nő?
2019. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ritán igen.
2019. jún. 18. 20:46
 13/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Nagyjából tavaly ilyenkor kezdtem el érdeklődőbb lenni az emberek felé, csak úgy, önmagam elhatározásából. Úgymond kezdtem megnyílni a külvilág irányába nagyjából 2012 májusa óta, amikor szakítottam az exemmel. Elismerem, abszolút pozitív hatása volt rám, hogy az utóbbi időben megnyíltam, s nem zárkóztam el senkitől, s ez alatt az egy év alatt ugyan többször is ért kisebb-nagyobb csalódás, pofára esés, mégsem bújtam be a csigaházamba, hanem mint tapasztalatgyűjtésként fixáltam magamban, következtetéseket vontam le, mérlegeltem, javítgattam, toldozgattam-foldozgattam közben. Nyitott szemmel járok a világban, rámosolygok emberekre, kezdeményezek, s meglepő, hogy eddig csak nagyon kevés kivételt leszámítva mind pozitívan fogadják.

Sosem éreztem magamat magányosnak, mindig feltalálom magam, mindig lekötöm magam, mindig találok magamnak társaságot. Ahol a magányosság felüti fejét, ott súlyos kapcsolatfüggőség állhat fenn.

2019. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyébként jól érzem magam, nagyon ritkán tör rám a magány, úgy 2-3 havonta 1x.
2019. jún. 18. 20:46
 15/20 anonim ***** válasza:
Ritkán?
2019. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A legrosszindulatúbb, köszi a választ!
2019. jún. 18. 20:48
 17/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a 2-3 havonta egy fél napra nem sok.
2019. jún. 18. 20:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért élsz egyedül, mert nem éred be egy p+ával, válogatsz, az azért nem jó, az meg amazért, vársz tíz éve a semmire, mert végülis csak egy p+át kapsz, csak túl romantikus vagy ahhoz, hogy belásd ezt. Várhatsz még tíz évet a tökéletesre közben múlik az időt itt Földön.
2019. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Természetesen válogatok, nem tetszhet mindenki :) Hogy őszinte legyek mivel nem ismerkedem, a 10 év alatt 2 lány volt aki közeledett hozzám magától, de hülye voltam és elcsesztem, nem kerestem őket többet, meggyőztem magam, hogy egyedül is jól érzem magam és nem kellenek kötöttségek.
2019. jún. 18. 21:03
 20/20 anonim ***** válasza:

Szarul. Lett volna lehetőség néha, de olyan áldozathozatallal járt volna, hogy nem éri meg. Pl. nagy fizikai távolság, távkapcsolat stb.

Nem értem, miért nincs senkim itt helyben, pedig eljarok a városba mindennap, em gubózok be, sportolok is, túrázok...

31F

2019. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!