Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállóak, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, akik már szívesen családot alapítnának, hogyan viselitek az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Megtanultam az egyedüllétben is feltalálni magam. Én már gyerekkoromtól hozzászoktam, hogy magam vagyok, tanárgyerekként inkább kerültek, levegőnek néztek, vagy éppen még csúfoltak is anno, a saját nagyanyám mindig talált rajtam/bennem kritizálnivalót. Vannak barátaim, találtam több év után tartós munkát, van sikerélményem, vettem egy kis lakást 30 éves koromra, van mit csinálnom.

Körültekintően és jól akarok társat választani, hogy ha egyszer lesz gyerekem, biztosítva legyen a kiegyensúlyozott légkör, az pedig úgy tűnik, nem egyszerű, mert nem tartozom a tucatba, de nem siránkozom miatta. Számomra fontos annyira ez a család mint cél, hogy ne ugorjak fejest meggondolatlanul egy lutri kapcsolatba csak azért, hogy ne legyek egyedül, az ilyenek leggyakrabban zátonyra futnak.

2016. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan ugyanígy gondolom ahogy az első!! ;)
2016. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen.. mást nem tudok tenni.

Élem a mindennapjaimat, elég pörgősen, dolgozok, csinálom a jogsit, járok edzeni, csinálom a nyelvvizsgát, emellett háztartást vezetek, stb.

Vannak terveim, céljaim, ezeket szépen megvalósítom, ha pedig útközben mellémszegődik a Nagy Ő, azt szívesen veszem.. nem koncentrálok rá, egyedül is jól vagyok, így a jó szerintem! ;)


23N

2016. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, kinek nem felelnek meg a válaszok? Hadd tudjam már jobban, hogy én hogy élem meg. :-D
2016. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!