Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfi és a szexkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfi és a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy átlagos, úgy értem átlagos magasság, átlagos test, arc, átlagos IQ, semmi kiemelkedő kvalitás stb. Egy ilyen férfi össze tudna hozni egy szexkapcsolatot mondjuk egy vékony nővel? Lenne rá reális esélye?

2019. jún. 19. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Egy átlagos férfi ne akarjon szexkapcsolatot. Ez pont olyan furcsa párosítás, hogy egy gyári melós ne akarjon Porsche-t vezetni, de még BMW-t sem. Ne álmodozzon olyanról amit nem tud elérni.

Igenis egy átlagos férfi próbáljon meg a hűségével, kapcsolat-központúságával meg egyéb emberi értékével nőt fogni, de kukacmatyi ne akarjon már lenni. Arra ott vannak a macsók.

2019. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy ilyet sem láttam még. Kapcsolatok terén vannak, akiket meglehet fogni belsővel, de szexnél a külső vagy valami más extra számít. Ha ezt nem tudja valaki hozni, akkor nem fog összejönni a dolog, mert egy nő simán találhat átlagosnál jobb pasit is szexre.
2019. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha abszolút semmi kiemelkedő nincs benne, belső tulajdonság sem, akkor egyértelműen nem.
2019. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2019. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

simán esélyes

egyik viszonylag jól kinéző, sovány munkatársamat egy ocsmány arcú, sovány, semmirekellő, ápolatlan, ízléstelen pasi kúrogatja

2019. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

amúgy meg sok nőnek elég az, ha nagy pofája van egy pasinak és jól eladja magát/vezető beosztásban van, aztán lehet kakastaréja is leopárd mintás inggel, büdös ápolatlan testtel, lesz aki szétteszi a lábát neki

nem mondom, hogy minden nő ilyen, de van aki ilyen

én csak a kérdezőnek válaszoltam, hogy van olyan eset, amikor még az átlag alatti pasi is kap puncit, ennyi

2019. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Rengeteg átlagos férfinak volt már vékony nővel kapcsolata, szexkapcsolata, 1 éjszakás kalandja, bármennyire tiltakoznak az incelek ez ellen a kérdés alatt. A kérdés még csak azt sem szabja meg feltételnek, hogy rendkívül csinos legyen a lány, csak annyit, hogy sovány legyen. Bocsi, amennyire nem tetszik a 63%-os stílusa, annyira egyet kell értenem vele, bocsika, jöhet a 0 százalékocska.
2019. jún. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Azért azt megjegyezném, hogy a gyakoris pasik akik átlagosnak gondolják magukat, és sírnak, hogy nem dugnak velük a nők, azok jóóóval átlag alattiak inkább :DD

Ha már itt tartunk, én is láttam 1-2 átlagosnak mondott pasiról itt képet, és 10/5-6 helyett jó a ha 10/2-3 max. 4 pontot kapnának a nők többségétől :D Persze itt a kommentek többsége "nincs veled semmi baj" csak mert nem akarják megbántani.

Rengeteg átlagos fiú ismerősöm feküdt le csinos lánnyal :) Egy jó stílussal, edzéssel simán lehet kompenzálni.

2019. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

#24: "Rengeteg átlagos fiú ismerősöm feküdt le csinos lánnyal :) Egy jó stílussal, edzéssel simán lehet kompenzálni."

A magyar lakosság kétharmada túlsúlyos vagy elhízott. Egy edzett test nem átlagos. Pont ez az, hogy kell valami plusz, ami kiemel az átlagból :D

2019. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

En a sorozason annak idejen kiakaszottam az IQ tesztet, azt irtak be, hogy merhetetlen. Tobb kiemelkedo kvalitasom van, pl. 2 azsiai nyelven (es azok nehany dialektusain) beszelek folyekonyan. PADI Divemaster vegzettsegem van.


Es meg nekem sem jott ossze!!!!


Akkor te mit akarsz cicaful?

2019. jún. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!