Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudni, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni, hogy a férfi benne lenne-e szexkapcsolatban? Akinek volt, hogy indult el az egész?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már elkezdtetek flörtölgetni egymással, bókolt is, tehát kölcsönösen megvan a vonzalom. Hogyan alakult tovább, ha óvatosak is akartatok lenni azért, pl munkahely miatt?


Akiknek volt már: nem féltek, hogy a másik többet is akarna?



2019. jún. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg azért nem munka társ , csak vendég..
2019. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én direkt kerestem akár komoly, akár nem komoly kapcsolatot éppen, és aki szexkapcsolatot akart, az mondta is egyből, nyilván nem igazán akarta halogatni a dolgot. Meg azt is mondták, hogy ne reménykedjek komolyabb dolgokban még az elején. Aki meg komolyan akart, az már 1-2 alkalom után mondta. Sajnos elég hülyén jött ki a dolog, mert már letettem róla, hogy lesz komoly, ezért kerestem alkalmit, erre ketten is komolyat akartak végül. De ennek ellenére közben is kialakulhat az az érzés, hogy az egyik többet akar, ez benne van a pakliban, de nem minden esetben történik meg. Érdemes az elején átbeszélni, hogy kinek mi a valódi célja, ha már van erre lehetőség.
2019. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Már hogy ne használna ki te naiv ribi?
2019. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először beszédre használod a szád és megkérdezed. De azért, mert flörtöl, nem biztos, hogy olyan, aki minden lyukat be akar tömni; vagy ne adj' isten, csak dolgozni jár a melóhelyére, nem dugni...
2019. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!