Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nem érzitek igazságtalann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nem érzitek igazságtalannak, hogy nektek nem kell küzdeni, csak nagy kegyesen kiválasztani valakit?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 20:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
77%
Nem 😘
2019. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2019. jún. 19. 20:42
 3/49 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem igazságtalan. Annyi cart el kell viselni nőként, annyi helyen hátrányban vagyunk, legalább ennyi kis jót hagyjatok már meg nekünk!

Még a szexben is minden nektek kedvez.

2019. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Azt írtad, hogy el kell viselni, azt szerintem könnyebb mint küzdeni.


Mielőtt bárki azt írná, hogy a menstruáció meg a szülés miatt, én inkább vállalnám ezeket

2019. jún. 19. 20:45
 5/49 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, én többször is tapasztaltam, hogy inkább a nő küzd és nem a férfi.
2019. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
64%
Butaság az alapfeltevésed is.
2019. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a párkapcsolatra értettem a küzdést. A nők nem küzdenek csak elvárásaik alapján szelektálnak. Ez azért elég kényelmes helyzet a férfiakhoz képest valjuk be :)
2019. jún. 19. 20:48
 8/49 A kérdező kommentje:
Azaz valljuk be
2019. jún. 19. 20:49
 9/49 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
94%
Te is, és én is szelektálunk, mert csak azokat a nőket akarjuk befűzni, akik tetszenek nekünk. Aztán mikor a 3. utasít el, lehet, hogy a sarokban meg csendesen néz téged az a valaki, aki rád vágyik, és mindenben passzolnátok. Ördögi kör, mindamellett elég igazságtalan, nemde? =)
2019. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
80%

#7 Most akkor jobban esne, ha a nők ugyanazok a kritériumok alapján mennének oda kezdeményezni ugyanazokhoz a férfiakhoz, akiknek most elfogadják a közeledését, a férfiaknak meg passzívan kéne tűrniük mindenféle selejt nők udvarlását?

Mindezt úgy, hogy a selejt nők joguknak éreznék, hogy megkapják azt a férfit, aki felé nyitnak... És még úgy, hogy a nőknek két tábora lenne: akik k urvának hívnák, és nem is tartanák embernek, hanem csak ösztönlénynek azokat a férfiakat, akik kezdeményezni mernek, a másik tábor meg azon hőbörögne hogy miért nem kezdeményeznek a férfiak...

2019. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!