Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyedül ment a ruhaszalonba a menyasszonyi ruhát kiválasztani?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem egyedül megyek, nem néznek rám a szalonban furán? Vagy ez nem egyedi eset?
2018. ápr. 5. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél egyedül? Moziba is mennek egyedül az emberek. :D Semmi baj nem lesz. :)


22/L

2018. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyedi eset, nyugodtan mehetsz egyedül.
2018. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy volt, hogy nővéremmel megyek.Aztán elkezdett hisztizni, hogy ő utál és én égetem őt direkt, mert előbb megyek férjhez, mint ő, stb.

Szóval elmentem egyedül, de nem volt gond, kedvesek voltak velem :)

Aztán az esküvőre mondta anyukám, hogy beszélt tesómmal, hogy moderálja magát, de nem sikerült neki, nagyon rossz élményt okozott.Azóta nem beszél velem 8 éve, csak elhord mindennek a hátam mögött, hazudozik rólam, ami már egy munkahelyembe is került :(

Na ez már nem ide tartozott csak úgy kijött belőlem.

2018. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális szalonos nem fog emiatt furán nézni rád, mert ő a szolgáltató, te meg az ügyfél. És gyanítom, hogy nem te vagy az egyetlen ilyen.


Amúgy valszeg én is egyedül fogok menni. Olyan igazán jó barátnőm nincs, a rokonsággal sem tartjuk annyira a kapcsolatot (jól elvagyunk, de nem olyan szinten, hogy ilyen döntésbe bevonjam őket)... anyukámmal meg sokban nem egyezik az ízlésünk, és ő tipikusan olyan ember, aki bármire, ami NEKI NEM TETSZIK, rávágja, hogy "nem áll jól" meg "borzalmas". És tényleg nem az a gond, hogy nem áll jól, hanem hogy nem az ő ízlése.

2018. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Női szabó vagyok és van egy olyan kis titkunk, hogy kiráz minket a hideg, ha mennyasszony érkezik rokonsággal és barátnővel. Általában tényleg csak jót akarnak, de sajnos nem mindig jók a tanácsok és a meglátások.


A szalonban ehhez értők dolgoznak, azért vannak hogy segítsenek és semmire sem kell azonnal bólintanod. Nem fognak rád furán nézni, sőt, lehet így még jobban fog menni a keresés.

2018. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!