Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesti férfinak nehezebb dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesti férfinak nehezebb dolga van barátnőt találnia mint egy vidékinek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Mi ez a Pest vs vidék mánia itt?

Nagyon nem ez nehezít vagy könnyít a párkeresésben.

2019. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Lassan tényleg mehetnél lefeküdni. Mára már elég kérdést írtál ki.
2019. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én azt mondanám, hogy van különbség az emberek mentalitása között. Még én is meglepődök néha, hogy mennyivel másabb. Magamon is látom amikor felmegyek Pestre. Olyan embereket látok meg annyi kis bosszantó baromság ér, hogy a hátam közepére se kívánom az embereket utána. Nem hiszem, hogy ha valaki ezek után megszólítana akkor nem küldeném el a francba.

Vidéken nincs ilyen. Egyrészt általában nincsen akkora tömeg, ebből kifolyólag nem koncentrálódik az összes hülye egy helyre. Én sokkal nyitottabb vagyok itthon. Nálunk nem mennek el az emberek egymás mellett.

Abból a szempontból is könnyebb ismerkedni, hogy mindenki ismer mindenkit, vagy legalább is valakinek a valakije akit anno ismertél. Így sokkal gyakrabban mutatnak be neked embereket, nem tök idegenekkel kell társalogni meg kezdeményezni. Tuti van olyan ismerősöd akivel ő is jóban van és már van is közös téma. Ez bulikban nagyon kijön egyébként. Nincs olyan, hogy lemegyünk egy társasággal és hagyjon békén mindenki más. Úgy is van olyan más társaságban is aki ismerős, és akkor már megismerkedünk a többiekkel is akik vele vannak.

De azért annyival nem könnyebb. Aki abszolút sikertelen és nem túl jók a szociális képességei annak valószínűleg nem lesz könnyebb vidéken sem.

2019. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Pestinek szerintem sokkal könnyebb csajt találni. Én kis faluban élek ahol nincs választék se, van 1 jó csaj azt minden srác azt ugrálja körül. És nincs se szórakozóhely, se egy park se semmi ahol lányok lennének, én 19 vagyok de nagyon korombeli lányok sincsenek itt. Ebbe gondolj bele kedves kérdező: városban egy lánynál próbálkozol, nem sikerül, jön a következő. Falun van max 3 lány abból 1 szép, aztán max annál próbálkozhatsz.
2019. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Viszont faluban nincs is más konkurencia, csak a helyi férfiak. Ha meg nagyon olyan a falu, hogy van 3 lány és 10+ férfi abban a korosztályban, akkor tényleg szar. Akkor el kell költözni. De nehogy azt hidd, hogy Pesten könnyebb. Itt a konkurencia is kő kemény, itt vannak a brit, német, holland férfi bandák akik "bulizni" jöttek ide, azaz olcsón qrvázni. Nők nem jönnek ide sajnos, csak sperma ürítők. Ez növeli a konkurenciát, ráadásul erős konkurencia sajnos, mivel még akkor is gazdagnak számítanak, ha minimálbéresek vagy munkanélküliek, mivel külföldön az szoc tám is több mint itt egy átlag fizu. Szóval ezt is számítsd bele.
2019. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehezebb, mert a pesti nők még a vidékieknél is beképzeltebbek és butábbak.
2019. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehezebb, mert pesten a nők beképzeltebbek a nagyobb választék miatt. Az atyaúristen sem jó nekik, mert tinderen jobbra ránt egy látszólag még nagyobb atyaúristent, majd megint, majd megint amíg az idő közbe nem szól, s rájön hibátlan ember nem létezik, csak már későn... Így a számomra normális (azaz őt szeretem, nem a környezetét) kapcsolat gyakorlatilag kivitelezhetetlen a "nekem a legjobb kell" mentalitás miatt, mert mindenkinél van jobb...
2019. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!