Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem válogatósabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem válogatósabbak külső terén a magyar férfiak?

Figyelt kérdés

Előre is mondom, hogy tisztelet a kivételnek. Amíg Magyarországon éltem, addig kb semmi önbizalmam nem volt. Nem vagyok egy topmodell, de csúnyának se tartom magam. Igényes vagyok a külsőmre, divatos ruhákat hordok, szoktam sminkelni is(igaz csak szolidan). Mégis nagyon rossz tapasztalataim voltak. Soha nem randiztam olyan férfiakkal, akik kategóriákkal jobbak lettek volna. Nekem elég, ha egy férfi igényes, a többi a személyiségén múlik. Megkaptam többször is, hogy fogyjak le(63 kg vagyok), soha nem árultam zsákbamacskát, nem vagyok vékony, de szerintem kövér se vagyok. Volt olyan is, aki szerint túl magas vagyok a 166 centimmel, mert ő csak a pici lányokat szereti(ezt egy 180 cm feletti férfi mondta). Volt akinek azzal volt baja, hogy miért nem festem be a vörös hajamat barnára meg miért nem kezdek valamit a szeplőimmel. Volt itthon is szerencsére rendes barátom, de soha nem éreztem azt, hogy értékes lennék nőként. Amióta Németországban élek ez megváltozott. Diplomás és jóképű német férfiak udvarolnak nekem, szinte hihetetlen a különbség. Én nem a külsőre hajtok, de sokkal jobb férfiaktól sokkal több dicséretet és pozitív visszajelzést kapok. Nem provokálni akarok, de érdekelne hogy mások hogy látják ezt, mert nekem nagyon furcsa ez a jelenség és komolyan nem értem miért van ez.

26N


2019. jún. 16. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Külföldön is azok mindenki, csak te veszed észre ezt a különbséget.


Itt Magyarországon is, Férfiak és a Nők is ugyanúgy válogatósak.


Éltem Pesten éltem Tatán és már itt éreztem különbséget emberek között.

Sőt ahol most élek városban , itt iszonyatos sok nagyképű ember van mindenki császárnak hiszi magát, de 1 várossal odébb ami inkább még falu nem igazán város, az emberek megint másabbak.

2019. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én meg pont azt néztem, hogy Tinderen Kijevben top nőkkel meccselek, Budapesten meg a kutya nem húz jobbra.
2019. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Találkoztál 10 magyar bunkóval, ezért az összes hazai férfi le lett írva.

Pár német kanolna, ezért egyből ők a királyok.


Értem.

2019. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen rondább nők inkább az ukránoknak, oroszoknak valók.
2019. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Kijevben és Németországban ti külföldinek számítotok, tehát kuriózumnak. Itthon meg, egy külföldi átlag férfi lehet sikeresebb, mint egy ugyan olyan kinézetű hazai.

A külföldiség mindig is izgatóan hat, (sokakra, rám nem..) De higgyétek el, hogy ebben ez is benne lehet.


Amúgy részemről nőként, amíg a fővárosban éltem, ahol születtem is, kutyát sem nagyon érdekeltem, csak osztályban, vagy kutyaklubban, ha már jól megismertek, de ránézésre nem. Mióta vidékre költöztem, rengetek embert érdeklem, sokan megnéznek, hatalmas a különbség. És igen, a budapesti férfiak nagyon-nagyon igényesek szerintem, (én ezt nem bánom, legyenek is!) de örülök, hogy kimozdultam onnan, én ott labdába se rúghatnék, pedig nem vagyok csúnya, olyat még sosem mondtak rám.

2019. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

nem 5-ös....


Mindenhol vannak igényes férfiak.


Csak ahogy sok nőnek is , sok férfinak is a csillogás villogás számít...a külső jegyek, hogy egy topmodell szálljon ki az autójából..


Vagy fordítva a nő, nehogy már rossz képű faszi mellé üljön, amikor a barátnőinek mind jóképű barátja van.

2019. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez szerintem azért van mert a német nők ritka ocsmányak. Nincs konkurencia.
2019. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

# 6/7

Ahogyan mondja, ennyi a valóság.

2019. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én a saját tapasztalataim alapján nem akartam ilyen messzire menő következtetéseket levonni, de velem is ez történt. Itthon senkinek sem kellettem, Írországban meg konkrétan szétszedtek a pasik. A volt férjem is ír, én voltam a szép, egzotikus feleség ő meg a szerencsés flótás. Itthon meg..... de azt hittem, csak én vagyok elátkozva.
2019. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem az nem válogatósság, és főleg nem igényesség, ha a magyar pasiknak a műszempillás, felvarrt hajú, szilikonos, 3,14csaszájú műnők kellenek. Nem itt kezdődik az igényesség.
2019. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!