Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen, hogy valaki el van hízva, nincs pénze, nem tett le semmit az asztalra, mégis mindig a legszebb csajjal van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_rG7_xg3dV4

Ez elég elgondolkodtató. Tényleg elég csak kifejlesztened egyfajta szociális értéket és elfogadtatni magad egy baráti társasággal, és valahogy a középpontba kerülni, és akkor mindig bomba nőid lesznek?

Még akkor is ha egy elhízott, pocakos, pénztelen kis nesze semmi pasi vagy egyébként? A "társaság középpontja" szerep mindent kárpótol?


2019. jún. 20. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
El ne hidd már! Az ilyen PUA videók mind kamuk, csak a pénzlehúzásról szól az összes ilyen vállalkozás. A nőket két dolog érdekli: kinézet és pénz. Ha ezekkel nem állsz jól, elvégezhetsz akárhány PUA tanfolyamot, akkor sem lesz nőd.
2019. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a videót, de létezik, egyik ismerősöm ilyen. Pedig még csak nem is jó fej, meg semmi. Senki nem érti az ismerősi körből, hogy hogyan csinálja. :D
2019. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#10 Az általad említett nőtípusra is tapadnak a férfiak, csak annyi feltétele van, hogy normális és értelmes legyen a nő. Ha esetleg nálad nem ez a helyzet, annak nem(csak) a külsőd az oka.
2019. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

61 kg vagyok, családom is van, szóval nem vagyok érintett.

Nem értetted akkor a lényeget. Általában (főleg itt a gyakorin) ocsmány pasasok hőbörögnek, hogy a jó nőknek miért nem kellenek. Vagy kellhetnek-e.

Erre írtam, amit... Akkor ezek a nők ugyanúgy jogosultak lehetnek Brad Pittre?

Mégis még az ilyen ócska palik is lenézően, undorral néznek rájuk/beszélnek róluk, nézz szét...

(Rajongótábor: Elkeseredett és/vagy igénytelen érdekemberek, akiknek minden mindegy, közben Pamela Andersonra csorgatják a nyálukat.)

2019. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azok a kérdések, amikben konkrétan azért panaszkodnak, mert a jó nőknek nem kellenek, általában kamukérdések. A valódi kérdések arról szólnak, hogy az illető férfi egyetlen nőnek sem kell.
2019. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!