Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor nem érdekelnek a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nem érdekelnek a nők, futnak utánam, amikor érdekelni kezd komolyabban valamelyikük, menekül, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok arra, h amikor érdeklődni kezdek akkor mániákusan rájuk telepedek, hanem csak simán érdekelni kezd a magánéletük, a gondolkodásuk, a véleményük.. Erre lelépnek.. Pedig addig mindig ők kerestek engem.. Volt olyan lány, aki már szinte zaklatott, naponta többször felhívott mi van velem, hol vagyok, mit csinálok, kivel vagyok. Aztán megeröltettem magam és én is hivogatni kezdtem őt.. Utána már nem voltam neki érdekes pedig addig minden jól alakult.. Mit ronthatok el?? Mit csinálhatok rosszul?? Hogy amikor én kezdek érdeklődést mutatni, akkor kezdenek hanyagolni a nők..
2019. jún. 21. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy optimális közelség.

Az emberek többsége fél a valódi intimitástól, megijednek vagy klausztrofóbiás rohamot vált ki belőlük.

2019. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ilyen helyzetben tökmindegy.. ha te is így állsz hozzá, hogy számodra erōltetés, akkor mit akarsz ezzel elérni? Lehet, hogy a nōk is érzik, hogy kényszerbōl teszed, csak úgy hogy legyen valakid..

“pedig addig minden jól alakult”

Tehát ha futnak utánad, miközben te s@rsz a fejükre, az szerinted jól alakult??? Hmmm..

Szerintem próbálj meg érdeklōdést mutatni olyan nōk iránt is, akik valóban érdekelnek.

2019. jún. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert olyanokat fogsz ki, akik nem akarnak valójában kapcsolatot. Az ilyen típusú ember ösztönösen olyanok után fut, akiknél érzi, hogy úgysincs esélye, ha netán mégis lesz esély, akkor megijednek, mert félnek az elköteleződéstől.
2019. jún. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem azt a nőt találod meg, aki neked való lenne. Talán ez az oka.
2019. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!