Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy álltok hozzá egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok hozzá egy fiatal férfihez/nőhöz, aki érettebb és komolyabban veszi az életet?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Egyedül élek, van autóm, izgalmas, jól fizető állásom van, küzdök azért, hogy normálisan éljek, lakást vegyek, és ha lesz családom, nekik is minden a lehető legjobb legyen. Szerintem ez a normális. Emellett persze élvezem az életem, bulizok, utazok, eszek, sportolok, de nem tudom komolyan venni a saját korosztályomat, mert többségük azt sem tudja, hogy reggel lemenjen-e a boltba vagy sem, és mégis ez kezd egyre elfogadottabbá válni. Mi a baj velünk?


Egymás lényegét írtjuk ki és azok, akik értenék ezt a lényeget és megélnék, azok már lassan nem tudják. Legyen bármilyen rövid is egy kapcsolat, vagy csak egy kaland, egy éjszaka, a lelkeddel akarok lefeküdni és nem a testeddel. És ezt most nem csak a szexre értem. Hol van az a kötődés és irodalmi szenvedély az életből?


Szóval a kérdésem az, hogy miért sikeresebb nálatok egy eltartott, hétvégi menő kis bzi gyerek, mint egy férfi, aki elvisz színházba, vacsorázni, aztán hazavisz és összeolvad a lényetek, reggel meg narancsot facsar, amíg ti felkeltek?

Az is idegesítő, hogy le kell ide írni, hogy milyen válaszolóktól, milyen választ nem várok.

Nem érdekelnek az általános sz@r válaszok, hogy nem mindenki ilyen, meg rossz helyen keresem, stb.

Baj van velünk és ez a lényeg. Aki meg nem akar beilleszkedni, szenved. A végére pedig, hogy hol marad a NŐ és a FÉRFI, ebből az egész sz@rból...


TISZTELET A KIVÉTELNEK



2019. febr. 21. 23:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

"Az is idegesítő, hogy le kell ide írni, hogy milyen válaszolóktól, milyen választ nem várok...."


Akkor beszélgess a saját érett önmagaddal. Az garantáltan azt fogja mondani, amit hallani akarsz.

2019. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jaj istenem.
2019. febr. 21. 23:42
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem értitek a kérdezőt. Én tökéletesen megértelek, de erre nincs jó válasz, mert ahány ember, annyi sors, karma, életút, érzelmi, mentális, fizikai dimenzió. Metszed? De értem az alapvető felvetést és igazad van. 31F
2019. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy valakinek vannak anyagi dolgai úgy nagyjából lófszt nem ér, ha a legalapvetőbb párkapcsolathoz szükséges tulajdonságok nincsenek meg benne.

A hozzád hasonló független nőknek taszító ez a mentalitás. Nem, rohadtul nem foglak csodálni mert van egy melód meg eljársz egy-két helyre meg házat akarsz venni. A normális emberek közül szinte mindenki elmondhatja ezt magáról. Az a baj, hogy az ilyen "jajj de érett férfi vagyok, haladok a karrieremmel meg lakhatás így meg úgy" típusú férfiak olyan nőt keresnek, aki elájul ettől. Akinél úgy érzik, hogy kevesebb náluk. Aki nőben hasonló kaliber az nem fog foglalkozni ilyen férfival. Pont azért mert tudja, hogy ezek rohadtul nem értékek. Aki kicsit dolgozik az előrehaladáson az minden gond nélkül eléri ugyan ezeket. És máris nem érdekli, hogy ki tudod neki fizetni a párezer forintos színházjegyet vagy vacsorát. Egy normális nőnek nem hiányzik, hogy valaki babusgassa meg eltartsa meg gondoskodjon a jövőjük finanszírozásáról. Ezt megteremti magának. Ezen kívül te semmit nem tudsz adni egy nőnek.

2019. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak a választ.


Harmadik: Ki beszél itt eltartásról? Itt nem az anyagiakról van szó, kit érdekelnek az anyagiak? Engem sem érdekel mennyiből élnek emberek, csak szeresse, amit csinál. Arról van szó, hogy a célok és értékek lassan semmit sem érnek. Teljesen félreértetted a gondolatomat.

2019. febr. 22. 00:05
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Milyen célok?? Milyen értékek??

Amiket itt leírtál az ugyan úgy elmondható az életképes emberek 90%-ára. Miért kéne pont téged választani, ha ezek mellé a tök alap dolgok mellé semmilyen plusszt nem tudsz felmutatni?

2019. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Harmadik: Tipikus magyar felfogás. Pénz. Olvasd el még egyszer, mert itt nem rólam meg a pénzről van szó. Normális embert nem érdekelnek az anyagiak. Arról van szó, hogy aki komolyabban veszi az életet, mint a többség, az miért talál nehezebben társra?

Nem is értem, miért kellett az anyagiakra rá menni. Egy padon is kiderül, hogy az ember mit képvisel az életben.

2019. febr. 22. 00:22
 8/20 A kérdező kommentje:
És hidd el, hogy eszembe sem jut, hogy ne önmagammal próbálják meg összejönni egy lánnyal.
2019. febr. 22. 00:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag 24 éves fiúnak nem alap az önállóság és függetlenség.Van egy 20 éves honda civikje egy 150 ezres telója egy 2hónapos ""kapcsolata""és kész.Elvan otthon.
2019. febr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

4 essel ertek egyet, en is ezt akartam leiirni.


Kinek kell egy papucs? Mert a leirtak szerint az vagy. En 21 eves koromtol elek a parommal teljesen fuggetlenul, ja meg sokan masok is elnek kulon lakasban es a ferfi tartja el a csaladot, amiket leiirtal mind normalis dolog. Ha no lennek, meg baratnak sem tartanalak.

2019. febr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!