Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz lenne megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
31 évesen még mindig nem találtam meg azt a személyt aki illene hozzám. Számomra egy kapcsolatban a lelki dolgok sokkal fontosabbak mint a testi dolgok. A mostani párom is szinte mindenben az ellentétem. Ő nem egy kedves pasi sőt inkább sokszor bunkó és alpári a stílusa. Nekem meg olyan társra lenne szükségem ami érzelmes gyengéd és megért mindenben. Vannak még ilyen férfiak a világon? Van köztetek olyan aki már megtalálta a hozzá illőt? Vagy csak nekem ilyen nehéz?
2019. jún. 22. 07:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ennyire nehéz. Nagyon ritka az, ha a külső és a belső is passzol. Sokan beérik kompromisszumokkal is mint te. És érzik, hogy nem boldogok.

Mondjuk azt sem értem alapjában véve, ha adott egy bunkó alpári pasi minek jöttök össze vele!?

Költői kérdés, a nők az ilyen szemeteket szeretik.

Közben meg megy a picsogás hogy senki sem boldog, de lépni nem mer egyik sem mert akkor egyedül marad 31 évesen....

2019. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy te azt keresed, ami nem létezik, így igen, valóban nehéz megtalálni az igazit. Azirányban ne legyenek illúzióid, hogy a mindenkori hapsid élénk érdeklődést fog tanúsítani a testiség iránt, lelkizni meg nálad biztosan kevesebbet fog.

32/f

2019. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Ha igazi férfit keresel, akkor valóban testiségre kell számítanod, a lelkizést meg hagyd meg a barátnőidnek! Nekem volt érzelmes, meg lelkizős barátom... egy katasztrófa volt. Azt hinnéd, hogy "jaj, ő sohasem bánatana meg", hát jól ott is hagyott kb szó nélkül.

Ettől függetlenül még nem kell bunkó és alpári pasival járnod, átmenetek is vannak a világon.

31/nő

2019. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sz...rul keresheted az igazit, ha "sikerült" kifogni egy, pont az ellentéted pasast...


Egyébként mit értesz az igazin? Hogy nulla kommunikációval, csak egymásra nézve tudni fogjátok, hogy ti vagytok az IGAZIAK, felcsendül a szimfonikus zene a háttérben, aztán a pasas gyengéden és érzelmesen kitalálja és megérti minden gondolatod? Csak mert abból, hogy most Mr. Bunkóval vagy együtt, nem az jön le, hogy nagyon jeleskednél a párkapcsolati kommunikációban.

2019. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Az igazi legtöbbször inkább kialakul. Olyan a világban sincs, hogy találsz valakit, aki mindenben klappol. Persze vonzalom az van elsőre, de igazi kapcsolatig sok sok munka van.

Amit tehetsz:

- szakíts, ha azt érzed nem ő az a pasi, aki kell neked

- keress olyat, akihez vonzódsz és dolgozz rajta

2019. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

De mi a baj?

Ha most 31 vagy, akkor 13 éve már biztos keresed az igazit.

A jelenlegi párodat te választottad. Az akkoriban rendelkezésre álló információk alapján ő volt a legjobb.

Válaszold meg magadnak az alábbi kérdéseket:

Miért gondolod, hogy ha 13 év alatt nem találtál jobbat, akkor most majd fogsz?

Egy kevésbé durva férfire is tudsz férfiként tekinteni?

Ugyanis sokszor a nők abba a paradoxonba esnek, hogy nekik a leghatározottabb, legkeményebb stílusú férfi kell, de aztán ezt a stílust a kapcsolaton belül már nem tolerálják. Azok a férfiak pedig nagyon ritkák akik egyszerre gyengédek és határozottak, mikor melyik kell.

2019. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ne ilyen gorillákat keress, szakíts vele.
2019. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Együtt vagy valakivel, de nem jó?

Vannak határozott és normálisan kommunikáló férfiak, elég sokan. Nekik van általában csinos (de nem plazacica) barátnőjük.

2019. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok boldog mert lelkileg nem értenek meg és eddig egyik párom se értett meg nem csak a jelenlegi pasim. Erről lehetne sokat mesélni de inkább nem megyek bele.Nekem az ideális társ olyan akinek nem csak a testi dolgok a fontosak hanem egy nőnek az érzéseit is figyelembe veszi. Megértő és gyengéd. De a pasim sajnos nem ilyen.
2019. jún. 22. 10:26
 10/23 Szergej55 ***** válasza:
100%
31 évesen lassan ideje magad mögött hagyni a Disney álomvilágot. Ez nem azt jelenti, hogy nem találhatsz normális férfit, de az igazi keresés eléggé gyermeteg. Ha így lenne, a párok nagy része nem évfolyamtársakból, munkatársakból és egyéb olyan emberekből állna csak, akik valahonnan huzamosabb ideig ismerték egymást előtte.
2019. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!