Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami nagy gond van velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagy gond van velem ha nem volt még kapcsolatom ennyi idősen? F

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja ha valakinek x éves koráig nem volt senkije akkor biztos a fejében van gond.

Szerintetek ha nekem még nem volt barátnőm 22 évesen akkor valami nagy bajom lehet?

Szerintem sem teljesen normális dolog ez, mert már nagyon szeretnék. De ha nem találkoztam egy olyan lánnyal sem akkor mit tudok tenni!?

Szerintem amúgy olyan 19-20 éves korig nincs gond ha valakinek nem volt még senkije, utána már furcsa. Rossz érzés, meg lemaradva érzi magát az ember.


2019. jún. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Hány 22 éves szűz srác van az oldalon rajtam kívül? :D Ez már a sokadik ilyen kérdés a napokban, pedig én csak ezt írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ennyi alapján nehéz megmondani, hogy mi lehet a gond. Milyen gyakran jársz társaságba (ahol nők is vannak)? Hányszor próbáltál kezdeményezni?

2019. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez a gond, hogy nem járok társaságba, mert nincs hova, meg kivel. Netem próbálkozom, de ott sokat!
2019. jún. 22. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi valószínűleg nincs veled semmi gond! Ismerek egy srácot, akinek 24 éves korában még nem volt kapcsolata, nem is smárolt még meg semmi. Most 27 éves, már volt 3-4 rövidebb kapcsolata, ráadásul szép lányokkal, és most is lassan egy éve van barátnője. Semmiről sem vagy lekésve :)
2019. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hányszor írod még ki? Nem bántani akarlak, de ezen az oldalon te kaptad eddig a legtöbb választ. Nem gáz!!!!!!!!!!!!!!
2019. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!