Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része miért rest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért rest mostanság?

Figyelt kérdés

Szinte semmit sem szeretnének csinálni csak pénzt költeni ülni pihenni.

Tisztelet a kivételnek persze.

Főzni sem szeret sok, illetve takarítani.

Ezzel szemben Németországban Görögországban pl meg buszt is vezetnek vagy férfias munkát is megcsinalnak.



2019. jún. 23. 14:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

Mert, nagyon sok olyan pasi van, aki eltartja őket a lyukért.

És, erre mennek, "ha engem akarsz dugni, annak ára van."

2019. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Halmai Annamária ***** válasza:
96%
Mire alapozod a kérdésben szerelő állítást?
2019. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

A nők elenyésző kisebbséget leszámítva dolgoznak.

Magyarországon is vezetnek buszt. A háztartás meg nem csak a nő dolga.


Jobb kérdésre nem futotta?

2019. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Mert lusták mint a föld.
2019. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak nagy része miért rest mostanság?


Szinte semmit nem szeretnek csinálni, csak sört inni tvzni xboxozni ülni pihenni.


Barkácsolni sem tud sok, egy redőnygurtnit nem tudnak kicserélni, illetve füvet lenyírni.


Ezzel szemben Svédországban Izlandon pl meg főznek is Kaliforniában meg vágják a fát.



szóval ilyen általánosító überphaszságot bármikor ki lehet hányni magadból. leülhetsz.

2019. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyrésze ugyanúgy dolgozik akar a férfiak ,ez már nem a háztartásbeli asszonyok korszaka. És egy nő is lehet akár buszvezető vagy kamionsofőr vagy bármi :) fura hogy ezt gondolod vagy a te környezetedben ez jellemző?
2019. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten egy csomó női villamosvezetőt látni. Női taxisofőrrel is találkoztam már. Ez nem csak egy németországi sajátosság. Rengeteg olyan munkát végeznek nők is, ami technikailag férfiasnak van titulálva.


Lehet, hogy csak én élek burokban, de azok a nők, akiket én ismerek, mind szívesen dolgoznak, most ki mennyire házias, az persze eltérő, de alapvetően megdolgoznak azért, amijük van, a párjukkal együtt. A magam részéről én is csomó olyan házimunkát elvégzek, ami "férfias" (megbütykölöm az elromlott mosogatógépet vagy polcot szerelek vagy szöget verek a falba a képeknek), mert hát most érted, minek várjak a páromra amíg hazaér, ha én is meg tudom csinálni. A legtöbben a környezetemben így vannak ezzel, elvétve ismerek csak olyan lányokat, akik szívesebben ülnek a semmiben a csodára várva.


Bár azért azt senkinek sem róhatod fel, hogy kényelmes életet szeretne, hogy ne kelljen minden reggel felkelnie dolgozni egy potenciálisan gyűlöletes munkát, hanem csak vidáman és élvezettel teljenek a mindennapjai.

2019. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
12%
Azért ehhez a férfiak is kellenek, akik kinyalják a valagukat. Ha nem nyalnák, rá lennének szorulva arra, hogy dolgozzanak.
2019. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Rest???

Úristen ezt a szót utoljára Tinódi-Lantos Sebestyén használta. Az a baj, hogy kb abban a korban ragadtál le.

2019. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Persze akik itt villamost vezetnek középkorú vagy 40 év körüli nők. A 20as 30asok nem ilyenek.
2019. jún. 23. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!