Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Élőben már tényleg nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben már tényleg nem lehet ismerkedni mostanság?

Figyelt kérdés
Hol lehet olyan embereket találni, akiket még nem szippantott be ez a fogyasztói társadalom marketinggépezete által működtetett fertő, mint a Facebook és az annál még sokkal sekélyesebb (pedig azt nehéz alulmúlni sekélyességben) társkeresők?

#ismerkedés #Facebook #élet #társkereső #társkeresés #ismerkedés az életben #való életbéli ismerkedés
2018. nov. 6. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A lakóhelyedül szolgáló épület falain kívül.
2018. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
De, lehet. Főleg élőben lehet.
2018. nov. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel a világképpel a templomokat, Fideszjobbik pártgyűléseket, állami ünnepségeket, békemeneteket tudom ajánlani.
2018. nov. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Bárhol. (Kivéve persze phaszbookon, meg a társkeresőkön)
2018. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha jóképű vagy, bárhol lehet. Ha nem, sehol. Viszont társkeresőn még magasabban van a mérce, ott teljesen tökéletesen kell kinézned, hogy egyáltalán visszaírjon valaha egy nő.
2018. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 21 evesen..
2018. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak holtában. :)
2018. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5-ös írja.
2021. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!