Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26éves férfinek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26éves férfinek van még esélye találni egy normális lányt?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy hol ismerkedjek . Most lett vége egy 7éves kapcsolatomnak . Fogalmam sincs hogy mit kell mondani írni csinálni hogy kell csajozni :(
2019. jún. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 26 éves koruktól semmi esélyük a férfiaknak. Én is pont annyi voltam, mikor megszakadt a kapcsolatom, és nem lett újabb. Most 73 vagyok.
2019. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát ha "biztosan ronda vagy", amit itt a GyK-n elég sok szakértő kellő magabiztossággal leír, akkor sanszod nincs, de ne is higgyél el ezeknek semmit.
2019. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Hát ha "biztosan ronda vagy", amit itt a GyK-n elég sok szakértő kellő magabiztossággal leír, akkor sanszod nincs, de ne is higgyél el ezeknek semmit."


Aki szakértő az azt mondja, hogy van esélye a rondának, csak hozzá hasonlót válasszon, ne legyenek túl nagy igények. Ha pedig az igénynek megfelelő nincs, akkor meg nem kell sírni.

2019. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van,legjobb korban vagy.
2019. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első :DD


Amúgy sajnálom, hét év az hosszú idő, de komolyan ne írjatok már magatokról fiatal férfiak úgy, mintha 80 évesek lennétek és már nem lenne esélyetek semmire. Van 47 éves férfi ismerősöm, szerintem itteni elvárások alapján kivégzőosztag elé állhatna, mert még alacsony és magának való is, és újra kezdte az életét, lett egy szép, fiatalabb barátnője is.

2019. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlen ajánlom, hogy azonnal belevágj egy új kapcsolatba. Valószínűleg csak pótlék lenne számodra, s ezt a másik fél is megérzi. Sajnos voltam már a másik oldalon, nem jó érzés. De ha csajozni akarsz, akkor mindent bele! ;)

Egyébként ajánlom, hogy menj el haverokkal valamerre, s ha adódik lehetőség, ott tudsz ismerkedni.

Ja és add magad! :)

23/L

2019. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kevés esély van, mert kevés a normális lány, nem azért mert 26 éves vagy.
2019. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!