Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti tudtok úgy járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tudtok úgy járni egy lánnyal, hogy nem vagytok belé szerelmesek? Mennyire fontos nektek az, hogy szerelmesek legyetek a barátnőtökbe?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kell a lilaköd, szeretni akarom, nem elvakultan rájönni egy idő után, hogy csak idealizáltam
2017. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elején kell a szerelem....később más dolgok is előtérbe kerülnek...
2017. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Semennyire nem fontos. Vagyok én és van az én életemben levő karrier, fejlődési lehetőségek, önfejlesztés miegymás. Tehát van az életem ami halad előre. Ha most van egy barátnőm, akivel élvezhetem a mindennapokat és NEM húz le semmilyen téren sem, akkor kell a fenének a szerelem, lilaköd, bármi, amit a nők keresnek. Elég a kémia és eljátszom hogy ő az igazi pár évig. Szerintem hasonlóan ahogy én azok gondolkoznak akik magukban is nagyon jól elvannak és tudják hogy egyedül születnek egyedül hallnak és az élet gy szép ahogy van. Ha egyedül a híd alatt, hát akkor ott. Ha családdal karriert építve, akkor úgy. De ehhez a nagy szerelem számomra nem fontos, hogy kergessem és keressem a tökéletest, ami amúgy sincs, hisz a legtöbben csak ideákat keresnek, amit a saját fejükben raktak össze a külső hatásokat figyelembe véve, vagy a barinők csámcsogásából.
2017. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én életemben egyszer voltam szerelmes, pedig volt pár kapcsolatom.
2017. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, úgy látszik tényleg másképp gondolkodnak erről a férfiak, mint a nők, én azt hittem ugyanolyan fontos egy férfinak is a szerelem.
2017. júl. 12. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Èn nô létemre is tudok.
2017. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nő létemre nem megy.:(
2017. júl. 12. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szint felett van, cicifix, bugyi röpül, az pont elég.
2017. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember, azt se tudja mi a valódi szeretet...így elég sok olyan ember van, aki nem is azzal az emberrel van együtt, akit neki rendelt az élet. Kicsit emberire lefordítva, sokan megelégszenek azzal, ha élnek valakivel, és jönnek azzal a szöveggel, hogy idővel "majd összecsiszolódunk".. szakításkor bezzeg mindig a másik a hibás, sosem mindketten...

Harmadik világháború is azért lesz,(ha lesz) mert minden oké a Földön, nem igaz?:)

2017. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még mielőtt valaki belekötne szándékosan írtam az embert ennyiszer.

EMBEEEER:D

2017. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!