Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége izmos, férfias és jól áll egzisztenciálisan?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem és gondolom ezt mert a nők általában ilyen férfiakat szeretnének és gondolom azért várják ezeket el mert találnak is ilyen férfiakat tehát ez a jellemző... (vagy netán nem ilyenek és sok nő bajban van vagy bajban lesz)
2019. jún. 26. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nice trolling, nice
2019. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez lehetne a kategória szlogenje, csak három felkiáltójellel a végén.
2019. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én még halmozottan hátrányos helyzetű nőként is találtam ilyen férfit. (HHH - elvált, alfa által felcsinált, elhasznált, szétszült, utánfutós nő)
2019. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

A nők osztoznak az ilyen férfiakon. Nem tudatosan, nem szándékosan, de mégis ezt teszik. Akár úgy, hogy az ilyen férfinak egyszerre van több nője (pl szerető, stb.), akár úgy, hogy az ilyen férfi a kapcsolatok közt is ugrál, a nők meg inkább kicsit egyedül vannak és várnak egy ilyen férfire, minthogy mást válasszanak.


Néhány ezer évvel ezelőttig, az őskorban a férfiak 40%-a, a nők 80%-a tudott szaporodni. Vagyis a férfiak akik megszülettek, azok 60%-ának nem lett gyereke, mert egy nő sem akart velük. A maradék férfiaknak viszont átlagban 2 nővel lett gyerekük (persze ezen belül is voltak eltérések, nyilván volt akinek sokkal több, mint 2-vel, volt akinek csak 1-gyel). Szóval a nők már bőven az őskorban megtanultak osztozkodni tudat alatt a "legjobb" férfiakon.

Aki nem hiszi el ezt most amit mondok, annak linkelem is az erről szóló kutatás forrását:


[link]

2019. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Értem én ezt az osztozás dolgot de ettől a nők nem lesznek boldogok mert ők sírnak ha egy férfi dobja vagy csalja stb
2019. jún. 26. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen agymenettel nem csoda, hogy nincs nőtök, ősemberek szintjén vagytok.
2019. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor sok férfi is bajban van és boldogtalan, mert legtöbbjük fiatal, csinos, jóalakú, széparcú, gyerektelen nőt akar, és ez a nők igen kis %-a.
2019. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Annyira nem. Egyetemen pl 30 alatt a nők 95%-ának nincs gyereke, és néznek is ki valahogy.
2019. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlagos nőként sok férfi bejönne, de nekik én nem. Ha véletlenül tőlem akarna valaki valamit, az nekem nem jön be, bár az ritka. Nem adoniszt akarok és nem magamnál jobbat.
2019. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, és ezek a csinos egyetemista lányok a nőknek hány %-a? Mert a 30-as, 40-es átlag pasik is rájuk vágynak, meg a 20-as átlag srácok is, és igen kevésnek jut belőlük. Én ismerek elvált, gyerekes 40 éves pasit, és ő is csinos 20-as lányra vágyik.
2019. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!