Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan fiúknak tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúknak tényleg nincs esélyük a lányoknál, akik nem társaságkedvelőek és nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Én 28 vagyok, egy haverom sincs és nem is szeretek ilyen bulizós, lötyögős, zenés/táncos helyekre menni (mivel a vékony alkatom miatt nem áll jól nekem a táncolás meg a bulizás), főleg, hogy a töményt se bírom (a bor és sör az persze jöhet). Szóval én azt látom, hogy minden csaj a pasijával meg a volt egyetemi spanokkal beülnek ide-oda iszogatni, nagyokat dumálni a semmiről miközben a romkocsmában ordít a háttérzaj vagy elmennek egy füstös kis koncertre sör a kézben, ölelgeti a csaját és csókolgatja miközben mindenki ordítja a zeneszöveget. És gyakorlatilag ez a két véglet létezik szinte. Az összes csajnak a szabadidős/társasági program kb. ezekben merül ki. Létezik, hogy én egy antiférfi lennék? Mert az introvertáltságom mellett alacsony, sovány és szexuálisan halvérű is vagyok (bár utóbbi a méretemből is adódhat). Persze van a másik véglet: az ultraérzelgős, intellektuális, könyvmoly vagy elvont gondolkodású bölcsész/művész csaj. Csak egyrészt ők olyanok, mint a fehér holló - nehéz rájuk találni - másrészt hozzájuk meg átlag feletti intellektus szükséges, én pedig még csak egy döglusta egyetemista vagyok és kb. semmi hobbi meg művészet nem érdekel. Meg aztán lehet, hogy mindkét típusú csajnál a külsőm miatt egyből mennék is a kukákba függetlenül a személyiségtől.

2019. jún. 26. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok, de xard le, te így vagy jó, ahogyan vagy. Lehet, hogy majd lesz valaki, aki így is elfogad, de az is lehet, hogy nem. De az egészben csak a

"lehet" biztos. :))

2019. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A címben feltett kérdésre a válasz az, hogy "tulajdonképpen igen".


A kifejtésed alapján viszont bőven több problémád van, mint az.

2019. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Gondolom a külsőmre gondolsz, mint probléma. Teljes mértékben elhiszem és sajnos elfogadom.
2019. jún. 27. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:

"én pedig még csak egy döglusta egyetemista vagyok és kb. semmi hobbi meg művészet nem érdekel"


Ez a fő baj veled, kérdező.

Mi az, ami érdekel egyáltalán?

2019. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3


Nem, a viselkedésedre. Gondolom nem vagy magabiztos, tökös, vicces, domináns, jó dumás. Ezeken a külsővel ellentétben lehet változtatni

2019. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!