Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya/lúzer/szűz pasik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya/lúzer/szűz pasik! Nektek nem fáj belegondolni, hogy ilyenkor nyáron sok más vonzóbb pasinak gyerekjáték becsajozni nektek meg ilyenkor sincs esélyetek?

Figyelt kérdés
Forróság, lenge öltözet, levegőben szállingózó feromonok meg tesztoszteron, bikinik és félmeztelen testek látványa, az összes csaj boldog, nevetgél és levetkőzik minden gátlásukat. Gyakorlatilag minden adott legalább egy hevesebb ismerkedésre, amiből bármi lehet. Ilyenkor pedig, ha egy pasi az átlagnál egy picivel vonzóbb, annyi kalandban lehet része, mint máskor soha. Balaton Sound, nyári strandok, forró flörtölés, az ösztönök beindulása a melegtől. Annyira egyszerű, hogy egy pasinak szinte meg se kell mozdulnia és már le is akasztott a nagy melegben egy csajt. De eközben fájdalmas belegondolni, hogy te és én, annyira rondák és előnytelen külsejűek vagyunk, hogy nincs az az ösztön ami el tudná fogni a csajokat - még ebben a szabadosabb és ismerkedés szempontjából lazább időszakban sem - hogy vonzódjanak irántunk. Hallottátok már azt a mondást, hogy nincs csúnya nő csak kevés sör. Hát a csajok esetében elmondható, hogy nincs az a mennyiségű feromon ami elég arra, hogy egy átlag alatti pasi vonzó legyen.

2019. jún. 27. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Én nőként nem sajnállak, mert az írásodból lerí, hogy ha kicsit is jobban néznél ki, csak a csajokat hajkurásznád, ami egyáltalán nem szimpi. Belül olyan vagy mint a nyálcsorgató macsók meg a könnyűvérű libák.
2019. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezeknek a fesztiváloknak és úgy en bloc a nagy tömegnek még a gondolatától is kiver a víz, így nem. Az a része viszont természetesen frusztrál és nagyon zavar továbbra is, hogy nekem semmi más körülmények közt sincs esélyem.
2019. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi már, azért ez nem teljesen így működik. Nem minden helyes srác nőcsabász, és nincs az a férfi, aki minden nő szerint vonzó, pláne nem elsőre, mielőtt feltárja belső értekeit. Amíg csak külsőre latsz valakit, max annyit tudsz eldönteni, van-e barmi esély köztetek valamire. De aztan lehet kiderül, 2 külön vilag vagytok, és mar el is veszitette minden vonzerejét. Vagy megismered, és akkor belehabarodsz, a külseje pedig 100%-ban felértekelődik a szemedben, hirtelen ő lesz a legvonzóbb.

23/N

2019. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem fáj, nem zavar a dolog.

Nem az én világom, nem is szeretnék résztvenni benne. Ilyen nőket meg még csak bottal sem piszkálnék.

Normális csajt keresek, aki valószínűleg nem vesz részt ilyen eseményeken.

2019. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Átlagos, magas pasiként mondom hogy így sem egyszerű. 8-10 éve vonzó is voltam, akkor sem feltétlenül. Jó, oke ha meresz vagy, biztos elersz sikereket vonzokent. De nem ugy megy ahogy elkepzeled. Csak ugy leszolitom es mar jon is velem a bokorba :D eleve kell olyan szituacio, vagy teremteni szituaciot hogy eljezdj bajcsevegni es tenyleg bejojj neki.. aztan onnantol el lehet indulni, de nem a strand wc-ben fogod megdugni...
2019. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Úgy vagyok vele, ahogy a kettes, nyilván nagyon nagy szenvedés. De nekem belül vannak a problémák, nem annyira a kinézetemmel.
2019. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyenkor kijárok strandra, csorgatom a nyálam, és úgy bebaxok hogy alig találok haza. Közben párszor elhúzok a retyóra kiverni.

Néhány éve jöttem rá, hogy ez így még mindig sokkal jobb, mint otthon rohadni, habár érdemi csajozásra természetesen semmi esélyem.

2019. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Én elvileg átlagos külsvel rendelkezek, de ilyen melegben valahogy egyáltalán nem jut eszembe, hogy csajozzak, vagy keseregjek azon, hogy nekem miért nem jut barátnő. 30+ fok, fülledt meleg, izzad az ember, büdös, minden baja van, majd pont a nőkre fogok gondolni.
2019. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7: Ez jó ötlet, erre még nem gondoltam! Ha nagyon elkeseredett leszek, akkor lehet kipróbálom.


#8: Azért ilyen melegben a csajok is sokkal bevállalósabbak és túlhevültek egy meggondolatlan kaland iránt. Nem véletlen, hogy a fiatal tinik is legtöbbször a nyári táborokban meg a csavargós tóparti lazulós nyári esték során szerzik életük első szexuális élményeiket és nem pedig a nyirkos őszi esős délutánok során az iskolából hazafele menet betérve a lány szüleinek lakásába.

2019. jún. 27. 17:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam gondolni erre, viszont nem tartom magam csúnyának stb biztosan lenne esélyem, ha lenne társaság akivel mászkálnék, de mivel sajnos nincs és dolgozok/otthon pihenek ezért most ez van. 20/F

És nem tartom magam lúzer stbnek :)

2019. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!