Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért törődik sok csinos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődik sok csinos nő annyit a külsejével?

Figyelt kérdés
Szoli smink fodrász kozmetikus stb. Csomó nő sok órát tölt ezzel, mi a cél ezzel? Hát nem a belső a fontosabb?
2019. jún. 27. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
10: Nem ettől leszel igénytelen. Én szerettem már bele olyan nőbe is aki életében rúzst meg sminket sem használt, nem festette a haját és teljesen természetes volt. Nem tartottam igénytelennek. És olyanba is, aki szinte arcot sminkel magának (nem plázacsirke, hanem inkább goth volt). Szoliba egyik kiszemeltem sem járt soha. Szóval nem mindenkinek ugyanazok a dolgok tetszenek, a férfiak sem egyformák.
2019. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

#10 igen, a nők. Mennyit mosolyogtam ezen, amikor én észre se vettem a nőn valamit, de a nő az kielemezte a másikat :)


Egyébként azért van ez, kérdező, mert más értékük nincs, mint a külsejük.


#5 nem igaz, egy ilyen barátnőm volt, 2 hónapig tartott, pedig 10-ből 9-es teste volt, és szép arca. Aztán az 1 éven belül !4! utánam következő "komoly" áldozat se bírta sokkal tovább. 2-vel ezek közül nem rég álltunk bosszút rajta az érzelmi, és pénzügyi veszteségekért, de nem tanul belöle... folytatja.

2019. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
#11 bizony, én a szolid, kevés sminkes lányoktól olvadok el, a "girlnextdoor"-tól. A kikent arc rosszindulat, aranyásás, a legősibb szakma gyanúját kelti bennem, na meg azt, hogy reggel megijednék tőle. A ruhák, frizurá, cipők, fel se tűnnerk, ahogy a legtöbb férfinak sem. Ezekkel a nők inkább egymással versenyeznek.
2019. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan linkeljél már egy te ízlésed szerinti "tipikus girl next door"-ról készült képet.
2019. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Az a cél, hogy utána úgy nevezd meg ōket, hogy “csinos nōk”. Ha nem törōdnének annyit ezzel, akkor te sem beszélnél róluk így, de te meg azt gondolod a csinosság valami magától értetödō dolog, amibe nem kell idōt fektetni.
2019. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
Ja, bocs mint látom az itteni nőkről van szó, hiszen tényleg nincs bennetek semmi a külsőtökön kívül, csak a sok hazugság, tagadás.
2019. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%
#14 honnan? Gondolod lekapom az utcán a tetsző lányt, és ide felraskom? Vagy az ilyen exemet? Nem, így jöhet a szokásos nullázás :) bár akkor is jönne, ha nem egy bálnát linkelnék.
2019. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

Mint írták azért csinosak, mert foglalkoznak magukkal :)

Én se vagyok tipikus pláza cica, nagyon nem. Viszont problémás a bőröm, amin nagyon sokat javít a szoli, vagy a nap. No persze, túlzásba sose vinném, de legalább nem világítok, és nem vagyok pattanásos már. Még sorolhatnám még.

A lényeg, hogy szerintem az ápoltság mindkét nemnél fontos, nem csak a nőknél. Nem kell napi több órát szánni a külsőre, de egy igénytelen, zsíros haj, bőr, kóros elhízás és a többi hasonló jegy nem vonzó, legyen bármilyen jó is az ember természete, legyen bármilyen művelt. No meg először a külsőt látja mindenki. Senki nem kezd el, egy számára taszító külsejű emberrel bensőséges kapcsolatot építeni. Egy kapcsolathoz igenis kell a fizikai vonzalom is. A mértéke már abszolút egyéni ízlés kérdése, és persze vannak olyanok, akik teljesen átesnek a ló másik oldalára. Ők sok esetben kompenzálnak valamit, akár testi, akár pszichés problémát.

2019. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretem a szép ruhákat,sminkelni már annyira nem szoktam.Magamnak és a barátomnak szeretek szép lenni,és nem akarok olyan lenni,mint sok velem egykorú,aki nem tud még alkalmakkor se megjelenni.Nem töltök sok időt fodrasznsl,kozmetikusnál,a nagyját megcsinálom otthon,tormáznom muszály,mert most hiztam és nem fogok új ruhatárat venni.Azért tesszük,hogy jól érezzük magunkat.A többi nő nem érdekel mit gondol,a férfiak se.
2019. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
A belső fontosabb, de mindenki igyekszik a lehető legjobban kinézni. Már csak önmaga kedvéért is. Én nem járok szoliba és csak minimális sminket használok, de természetesen járok fodrászhoz, néha kozmetikushoz, hetente többször manikűrözök, pedikűrözök stb. Semmi különös. Nincs műkörmöm, műhajam. Az alapvető ápoltság miatt mindenkinek időt kell szánnia a külsejére. Lehet valaki akármilyen kedves, ha ápolatlan, nem kelt jó benyomást és szerintem igénytelen külsővel nem is érzi jól magát az ember.
2019. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!