Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az olyan csinos nőknél próbálkozni akik után a férfiak meg szoktak fordulni?

Figyelt kérdés
Ezek a nőket tényleg nehéz megszerezni, felesleges ilyen nőkhöz odamenni ha nem vagy nagyon helyes vagy nincs sok pénzed?
2019. jún. 27. 16:55
 1/4 zsofimágus ***** válasza:
29%
Ha egy lány szép, attól még nem biztos hogy ő nekik csak a pénz vagy a jó pasi fontos (sajna kivétel van). Mindenképp próbáld meg szerintem, mert sosem lehet tudni, hogy milyen a lány, amíg meg nem ismered 😄 magaddal meg ñ foglalkozz, úgy vagy jó, ahogy vagy, a lány pedig elfogad, ha meg nem akmor kapja be 😅
2019. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbát megér, de tény hogy az ilyen nők többnyire kihasználják az adottságaikat, na meg a kapott sok figyelem sem tesz jót a személyiségnek (elszállnak maguktól).
2019. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van hogy igen, érdemes. Ugyanis mindenkinek más jön be. Lehet neki pont tr jössz be.

Egyébként vannak csini nők közt is akik nincsenek elszállva maguktól. Volt egy csaj aki konkrétan mindent elmondott hogy kik próbálkoznak nála. Szinte az egész cég... De megvolt a magához való esze. Mondtam neki látod mennyien kedvelnek, szeretnek? Erre ő nevetett haha ezek csak dugni akarnak :)

Rám volt kattanva mert állítólag csak én nem kezdtem ki vele, és mindent elmondott nős férfiak is sorra bepróbálkoztak nála. Pár randi alatt számomra kiderült hogy sajnos nem jön be nekem, így nem lett semmi. Na ezt csak azért írtam mert én annyira nem vagyok nagy szám, mégis bejöttem neki. Bármi megeshet.

2019. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

érdemes csak nem mindegy milyen szöveggel és stílussal próbálkozol. mondok egy példát.

közöld vele hogy bejön neked és hívd meg valamire

pl: teccő g eci, kő kóla?

kérd fel táncolni.

pl: gyüssz topogni?

utána még azért azt is meg kéne mutatni neki hogy te macsó vagy, fitogtatni az erődet, ilyesmi.

pl: pofán b asszalak?

hát így valaogy, sok sikert.

2019. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!