Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek erről a férfitípusról? Ha rátok nyomulna, randiznátok vele?

Figyelt kérdés

Nagydarab, szívesen hangoztatja, hogy "100 kiló alatt nem férfi a férfi". Mindig öblös, nagy hangon beszél, haverjai "Pici"-nek nevezik poénból. Kedvenc programja a bográcsozás, piálás a haverokkal. Általában ő szokott főzni, mert van egy-két étel, amit tizen-x év alatt megtanult jól elkészíteni - a mosogatás viszont szerinte asszonymunka. Főzés és evés terén kedvence a pörkölt hegyes erős paprikával, negyed kiló kenyérrel vagy nokedlival, és szívesen legurít hozzá 2-3 üveg tescós sajátmárkás sört. Megveti a gyúrósokat, szerinte azok csak fehérjezabáló kis csicskák, a 80 kiló alattiak meg cingár kis gilisztások, egy igazi férfi a melótól meg a húsos kajáktól lesz kemény.


Szívesen demonstrálja, hogy ő tényleg kemény, ha családi házak udvarán bográcsoznak, és meglát egy cementes zsákot, ingert érez, hogy felemelje, erőművészkedjen vele. Haverjai - mind hasonló figura - adják alá a lovat, ő meg végül ledobja a zsákot, vöröslő fejjel vigyorog, feszít, ugráltatja a negyvenes karján a zsírréteg alatt megbúvó izmokat, aztán a homlokát törölgeti, és elmegy még sörért.


A nőkről az a véleménye, hogy egy igazi, nagydarab férfi kell nekik, olyan mint ő, akit az asszonyok etethetnek és akiről gondoskodhatnak. Az se zavarja, ha az "asszonypajtás" is magára szed pár kilót, csak ne feleseljen meg ne okoskodjon. Asszonynak konyhába' a helye, ő aztat jobban tudja. Fiatalon az ilyen "van mit fogni rajta", nagy mellű, nagy s3ggű csajokkal, 30 felett a molettedésnek indult bérszámfejtő- vagy önkormányzati dolgozó-típusú nőkkel jön össze, de emellett szívesen szólogat be a fiatal és csinos nőknek is. Haverok közt utóbbi beszólogatást már úgy adja elő, hogy neki megvolt ám a kis szőke Julika is, hajaj, mesélhetne eleget... Aztán röfögve nevet, és bont még egy sört.



2019. jún. 28. 10:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de ilyen illetővel valószínűleg nem is futnánk össze soha úgy hogy megismerkedjünk, annyira nem szimpatikus.
2019. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%

"Nagydarab, szívesen hangoztatja, hogy "100 kiló alatt nem férfi a férfi""


Túlsúlyos, lusta emberrel nem jövök össze. Számomra az egészséges mozgásban gazdag életmód elengedhetetlen a hétköznapokban.

2019. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

Persze, miért ne, ha jó nagy a farka, akkor simán.

Dehogy, csak vicceltem.

2019. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Hányni tudnék az ilyenektől.
2019. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, milyen kocsija van mellé.
2019. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Csak az elejét olvastam el, nincs értelme tovább olvasni. Kizárt.
2019. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez a tipus a kedvencem kulsoleg DE az a része nem hogy a nő ne okoskodjon meg ne csináljon semmit!!!
2019. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenek jelenlétében szoktam viharos sebességgel unalmas szürke egérnek álcázni magam.
2019. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
8: az ilyenek közelében szoktam viharos sebességgel távozni jobb helyre :D
2019. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Persze, mindig is egy vérbeli tahóra vágytam.. Viccen kívül külsőre nekem a "nagyobb darab" férfiak tetszenek, de egy ilyen személyiségű emberrel még haveri viszonyig se jutnék el, nemhogy bármi másig..
2019. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!