Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az felszínesség, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az felszínesség, ha egy férfi csak magánál magasabb nőt akar párnak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 2. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem felszínes, ha pusztán a külsőségek alapján dönt, holott még nem is ismeri.

Meg még jó hülyén is néznének ki egymás mellett, de ez már legyen az ő problémájuk.

2019. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

#1

"Szerintem felszínes, ha pusztán a külsőségek alapján dönt, holott még nem is ismeri."

Gondolom akkor te bárkivel összejössz, pl egy olyan személlyel is, aki külsőre egyáltalán nem tetszik neked, sőt, még undorítónak is találnád külsőre.


Kérdező, nem felszínesség. Mindenki olyan emberrel jön össze, akivel akar. Neked legalább vannak elvárásaid a másikkal szemben. De csak úgy halkan megsúgom, hogy a nők többsége még mindig a tőle magasabb férfit preferálja.

2019. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Inkább furcsa. Olyan, mintha egy nő alacsonyabb pasit akarna.
2019. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

"Szerintem felszínes, ha pusztán a külsőségek alapján dönt, holott még nem is ismeri."


Nem. Akkor lenne felszínes, ha CSAK a külső alapján döntene. Mindenkinek vannak külső elvárásai is, hiszen aki nem tetszik, azzal hogyan akarsz szexelni?

2019. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 nem rólam van szó, ez a kérdés ihletett, ahol egy alacsonyabb srác csak nála nagyobb nőkre gerjed.


Tehát maga a magasság a lényeg, mintha mindegy ki lenne csak magasabb legyen nála. Ez tárgyiasítás és felszínesség.

Pontosabban én így látom, de érdekelne más nézőpontok is.

2019. jún. 2. 18:55
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

35 éves vagyok.

Már nem így döntök.

És de igen, véleményem szerint igenis felszínesség.

Szerettem már bele csúnya emberbe, nagyon csúnyába, mert olyan dumája volt, hogy megfogott. Nem értették, mit eszek rajta, nem voltunk egy kategória, de nekem ő volt a minden.

Ma már az számít, hogy megnevettessen.

HA látnátok, hogy jelenleg ki tetszik, biztos azt mondanátok, de csúnya...

De jó vele lenni, jó kedvem van mellette, várom, hogy találkozzunk.

Rhadtul nem egy szép arc vagy egy izmos test a lényeg, csak erre még nem jöttetek rá, de majd idővel.

2019. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Még valami: éreztétek már azt, hogy a másiknak a lelkébe szerettek bele?

Nem a külsejébe?

Na az az igazi szerelem, a többi csak külsőség!

És akkor lesz a szex is felejthetetlen élmény, nem egy jóképű pasival!

Aki ezt megéli, az szerencsés ember, a szépség múlandó, de amiről én beszélek, az valami más. Szerintem ezt nem is lehet elmagyarázni, ha nem éltétek át, akkor úgyis hiába mondanám. De úgy gondolom, hogy ez csak a korral történik meg, tizenévesen nem így működünk.

2019. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem.


A magas, formás/vékony nők elegánsak, mutatós alakúak, hosszú lábúak. Ezért vonzóak a kanoknak.

Igen, egy FÉRFI számára vonzó, a nála magasabb nő.


De csak egy FÉRFI számára! Impotensek, kis majmok, és csicskák számára zavaró, ha magasabb a csaj. De azok nem férfiak, kit érdekelnek?

2019. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En is 30 multan. Fiatalon az ember azt hiszi tudja mit akar vagy ezen mulnak a dolgok. Nekem is volt “listam” amit minden uj szerelem, felulirt... nem felszines max tapasztalatlan vagy csak almodozik, mint mindenki akinek meg nincs tapasztalata ;)
2019. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem felszínesség ,hanem hülyeség és önszopatás, de hát végül is te tudod, felőlem végül is mindenki azt csinál, amit akar. 😎
2019. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!