Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkednétek, ha megvan a jól bevált "módszer", de nincs lehetőség?

Figyelt kérdés

Negyvenes nőként újra társkereső lettem. Rájöttem, hogy nekem az online ismerkedés soha nem jött be, próbáltam már többször életemben, de semmi érdemi nem alakult ki belőle (futó kapcsolatok és hosszú barátságok igen, de tartós párkapcsolat még soha).

A bulizás megint csak nem az én műfajom.

Önmagam ismerve számomra a legjobb ismerkedési stratégia az, ha valamilyen közösségben, lehetőleg valamilyen közös cél, feladat, tevékenység során ismerek meg valakit. Lényegében eddig minden kapcsolatom így alakult ki.

Sajnos az utóbbi időben ez sem működik... munkában, hobbiban többségében nők vesznek körül, vagy családos férfiak. Nagyon kevés szingli férfit ismertem meg az elmúlt években, pedig sokféle szabadidős tevékenységet űzök, járok társaságba.


Arra jutottam magamban, hogy valahogy ötvözni kellene az online ismerkedést a közös tevékenység keresésével, de egyelőre nem látok erre semmilyen módot...


2019. jún. 29. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy elnézem nálad a "jól bevált módszer" sincs meg.
2019. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
# 1: Kösz az építő hozzászólást.
2019. jún. 29. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában akkor talál rád amikor nem számítasz rá. Nincsen stratégia, vagy egyéni "módszer" szerintem. Szerintem ne görcsölj rá, kerülj ki a komfortzónádból, járj új helyekre hogy új emberekkel találkozhass.
2019. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nincs mese, új közösség, új környezet. Kezdj valamit sportolni pl, de olyasmit, ami nem kifejezetten nőies. Csak egy tipp.
2019. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 3: Ebben teljesen igazad van, hogy nem érdemes rágörcsölni, és akkor jön, amikor nem számítok rá. Nem is erőltetem, viszont most elég sok szabadidőm van, amit szívesen töltenék ki hasznosan és értelmesen - beleértve azt is, hogy akár ismerkedésre is lehetőséget teremtve. (Nem mindenáron, új barátoknak is örülnék, nem csak párkapcsolatnak!)

# 4: Hát, nekem sajnos leginkább a nőies sportok jönnek be, vagy azok, amiket egyedül lehet űzni... Amúgy is, inkább a szellemi dolgok vonzanak, ez alapján ismerkedem. Az intelligencia vonz. :)

2019. jún. 29. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el táncolni. Nőnek nem gáz. Remélhetőleg sok férfi szerint sem.
2019. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
# 6: Próbálkoztam már vele, annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy táncos... Sajnos nem igazán jött be. :(
2019. jún. 29. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vízitúrákkal voltak jó tapasztalataim.

Nem mintha azért mentem volna, de mások összejöttek.

2019. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!