Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak között is sok gold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak között is sok gold digger van vagy ez csak inkább a nőkre jellemző?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Hát elég sok szenvedélybeteg, ilyen-olyan függő, beteg lelkületű, ingyenélő pasi van. Sőt, egyre több.
2019. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Van. És inkább az átlagos anyagi helyzetű nökre hajtanak.

Eleinte a férfi fizet ezt-azt, aztán azon veszed észre magad, hogy beköltözött hozzád, nem csinál semmit sem csak zabál/vedel és koszol. Ha szólsz valamiért még ő van vérig sértve. Általában az önbizalmad is próbálja aláásni....stb

2019. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igen.
2019. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak és igen ahof az együk előző is írta

Atlagso helyzetű nőkre mennek ....nagyon fondorlatosak

2019. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Igen, lásd: gyakori, párkapcsolatok kategória.

"A férjem hat éve munkát keres, egyre többet iszik. Régen is ivott néha, de már minden nap a haverjaival kocsmázik, ilyenkor részegen jön haza és tör-zúz, többször megvert már. Teljes munkaidőben dolgozom, otthon minden nap van friss főtt kaja, takarítok, rendezem a háztartást, mindent megadok a férjemnek, de neki egy jó szava sincs hozzám. Most vagyok terhes a harmadik gyerekkel, ő még jobban akarta, mint én. A szüleim és barátaim már többször mondták, hogy hagyjam itt és költözzek hozzájuk a gyerekekkel, de én még szeretem a férjem és meg akarom menteni a házasságot, mert amikor kettesben vagyunk, akkor nagyon figyelmes és kedves."

2019. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A férfiakra is jellemző. Miután beköltözött, bekênyelmesedett, utána lenyúlt, és alig töltött időt velem. Ja persze, szeret.
2019. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lazy Lover ***** válasza:
17%
akad de nem olyan sok mint a nők között
2019. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Ismerősöm szegény az esküvő előtt hallotta h a vőlegénye mondta haverjának h jóhogy elveszem, tudod mennyi pénze van? Ennyit erről.
2019. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Láttam már párat a saját környezetemben.
2019. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

De ugye ha egy ingyenélő férfi telepszik a nőre, akkor a nő a hibás, mert hagyja?


Mert fordított esetben (ha gold digger maca akaszkodik a férfira), megszólal a kórus, hogy "úgy kell a férfinak, miért jött össze ilyen nővel". :D

2019. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!