Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak között is sok gold...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak között is sok gold digger van vagy ez csak inkább a nőkre jellemző?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 11:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit másként, de sok van. Azok akik nem várnak nagy vagyonokat a nőktől, de dolgozni lusták és elég nekik az, hogy otthon ülnek a langyos szrban míg a nő töri magát, gyereket nevel stb. Elvárják a kiszolgálást, mintha a nő az anyjuk lenne, ők meg kisgyerekek. Rengeteg olyan férfi is van aki a nővel tartatja el magát amígtanul, de arra már nem fűlik a foga, hogy utána ő támogassa a nő tanulmányait.

Illetve híres és gazdag emberek között egyre gyakrabban figyelhető meg, hogy az idősebb, híres nőnek fiatal barátja van.

2019. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
12:16 a férfiakat azért hibáztatják, mert általában akkor kerülnek ilyen helyzetbe, amikor felszínesek és semmi más nem érdekli őket csak a nő kinézete. Aztán vannak azok a nagyon jól kinéző nők, akik ezt kihasználják. A nők inkább azért maradnak egy golddigger férfival mert szeretik és remélik, hogy talán megváltozik.
2019. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
"A nők inkább azért maradnak egy golddigger férfival mert szeretik és remélik, hogy talán megváltozik." De ezek a nők nem felszínesek, ha egy link, lusta, de vonzó pasit "szeretnek"?
2019. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%

Hat létezik az ősi szakma a gigolo és lehet én is az vagyok... :/ barátnőm jelenleg sokkal jobban keres... (én tovább tanultam) de viszont nem azert jöttem vele ossze mert jol keres hanem mert teljesen elvarázsolt kivul belül

De pl... volt hogy fizette a repulojegyemet... 😏😓 (200K)

De utána vettem neki arany nyakláncot gyémánttal (mesterséges...az sem olcsó de a rendesért több milliókat kell fizetni 😅)


De szerintem ez nőkre jobban igaz...

2019. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

1. Azok a pasik nem olyan vonzók, hogy a külsejükért szeressék őket. De jól tudnak hazudni.

2. Az hogy vonzódsz ahhoz, akit szeretsz, nem egynértékű azzal, hogy csak fullos emberekkel jössz össze és csak a külsejükért.


Egyébként egy szintig mindkét nemnél annak a hibája aki hagyja hogy kihasználják azután is, amikor rájött, hogy mi zajlik.

2019. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos van az az örök törvény, hogy egy kapcsolatban mindig is a normális fog szenvedni. Ha a férfi a rendes, gondoskodó akkor ő, ha pedig a nő, akkor pedig ő.


Aki a szívét-lelkét beleadja, az 99% hogy sérülni fog.

2019. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Eszter.97 válasza:
69%

Biztosan belőlük is van több, mint elég, de én gyakrabban találkoztam azzal a típussal, amelyik egyszerűen képtelen bánni a pénzzel. Amikor megjön a fizetés, elverik teljesen értelmetlen, haszontalan, századrendű dolgokra, úgymint arany nyaklánc, xbox, pia, minden haver megvendégelése, hónap végén pedig szaladnak a barátnőhöz, tesóhoz, haverokhoz, hogy "segítség nincs pénzem se kajára, se rezsire!" És ebből is sokszor az jön, hogy a másikon élősködnek. Szóval ez is lehet egy fajtája.

Nálunk a párom hozza a pénzt, én pedig azon igyekszem, hogy minél kevesebbet költsünk és hogy rám is minél kevesebbet kelljen költenie (ha már ő tart el, ez a minimum :D ) tehát: mindent én főzök és így filléreket költünk kajára. A környezettudatos intézkedéseim miatt nem kell szemétszállítást fizetni, mert magunk visszük el a szelektívet és nem kell nekem rendszeresen egészségügyi betéteket venni, mert moshatót használok. Ruhára sem nagyon költünk, mert a régieket megvarrom. A utazásainkat is ő fizeti, de ha majd egyszer szeretnék egy kicsit drágább dolgot, egy hangszert venni magamnak, egyáltalán nem fogom elvárni, hogy ő finanszírozza nekem, ha kell, akkor ezért elmennék dolgozni. Tehát engem végül is eltartanak, de úgy, hogy az mindkettőnknek jó és működőképes legyen. Az egyik barátnőm is hasonlóan él a párjával, de más ismerősöktől nem nagyon hallottam ilyet. Ebben az országban ha két ember egy kicsit jobb színvonalú életet akar élni együtt, ahhoz nem szokott elég lenni az, hogy az egyik élősködik, a másik meg kidolgozza a belét. (Hopp, ja persze a barátnőm nem is ebben az országban él. :D ) Persze az egyenlőtlen felállás egyik országban sem elég, csak úgy értem, hogy itt szinte lehetetlen egy fizetésből jól élni.

2019. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"2. Az hogy vonzódsz ahhoz, akit szeretsz, nem egynértékű azzal, hogy csak fullos emberekkel jössz össze és csak a külsejükért."

Miért, szerinted a gold digger pichák nem hazudják azt, hogy szeretik a papucit? Vajna Timike nem játszotta el, hogy oda van Andy Hörcsögért?

2019. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha nem is annyi, mint a nők között, de akadnak a férfiak között is aranyásó. De hangsúlyozom teljesen más formában. Mit értek ezalatt...?

Kétfajta férfi golddigger van:

* A tipikus álomtestű, életművész szépfiú. Akinek így is sokszor maximum csak a kifutóban lévő +40-es jómódú nőknél van esélye, mert egy fiatalabb nő inkább választ egy karrierista/ambiciózus és gazdag, de ugyanolyan vonzó pasit és nem hagyja, hogy rátelepedjen és élősködjön rajta. Mindkét példa természetesen hosszútávú kapcsolatra értendő. Rövid kalandok során természetesen ott dugnak egymással ahol csak tudnak.

* És van a második kategória, ami jellemzőbb: a tipikus, nagydumás, sunyi, manipulatív, de azért vonzó pali, akinek nem nagyon a külsőre vonatkozó igénye, ezért sokszor a tök átlag alatti, de saját egzisztenciával rendelkező és legfőképpen naiv, befolyásolható (gyakran elkeseredett) nőkre csimpaszkodik rá és költözik be a Mamahotel 2.0-ba. Kihasználja a párját és képes megragadni a kapcsolatban, mert annyira manipulatív a csaj meg annyira együgyű, hogy egy nyomorúságos kompromisszumos patthelyzet alakul ki.


De a férfi és női gold diggerek között legfőképpen a személyiség jelenti a különbséget. Amíg egy introvertált, mimózalelkű csendes csaj is erőfeszítés nélkül leakaszthat egy gazdag pasit, addig egy tutyimutyi és introvertált, nyámnyila pasinak esélye nincs erre főleg ha figyelembe vesszük azt, hogy külsőre is férfiasnak és jóképűnek kell lennie. Tehát mindkét nem között vannak aranyásók, de a kereslet-kínálat kapcsolat teljesen eltérő a két esetben.

2019. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!