Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több férfira jellemző az mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több férfira jellemző az mint nőre hogy összejön olyan emberrel aki nem az esete csak azért hogy szexet kapjon?

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 16:05
 1/8 érdeklődő63 ***** válasza:
90%
egyforma. szexéhenkórászok mindkét ódalon vannak
2019. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
96%
az első nagyon jól mondja !!!!!!!!!!!!
2019. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen kérdéseket nem értem. És ha teszem azt, igen, több férfire jellemző, akkor mi lesz? Lehet köpködni rájuk vagymi?
2019. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak azért, hogy szexet kapjanak, a nők meg érzelmi biztonságot.
2019. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnél van ilyen hidd el. Csak a nők jobban titkolják, a megitélés miatt.
2019. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen nővel se találkoztam soha🤔
2019. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőknél nem az esetem , az annyit jelent hogy nem olyan ember aki a baráti társaságba illene esetleg a szülőknek tetszene ,lehet ez anyagi helyzet , munka, viselkedés forma stb miatt. A férfiak meg nyilván ha áll a szerszám és nincs válogatni való akkor abból főznek ami van , nekik nem tetszik egy nő mert megfektetik mivel ez nem szükséges hozzá semennyire inkább pár sör, vagy whisky kóla.. Kapcsolat szinten amúgy a férfiak jobban leszrják a barátaik esetleg a család véleményét , így bárkivel össze jönnek akiben valami megtetszik nekik.
2019. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Én szívesen szexelek mindenkivel, mert csak egyszer élünk és nagyon élvezem minden percét.
2019. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!