Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél probléma az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél probléma az, ha egy pasinak egyáltalán nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Tehát szó szerint nincs egy barátja sem,még olyan sem akivel beszélgetni tudna.

2019. júl. 2. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeirntme nem ,de lehet, hogy valakinek meg pont számítana, hogy a társa is éljen társasági életet.


PL egy bulizós -pörgős csaj mondjuk lehet, hogy minden hétvégén elmenne bulizni, de pl a pasija nem olyan fajta, nem olyan típusú ember; akkor na.

Meg pl nemtom, szal lehet, hogy előre érdemes ezt kideríteni, mert különben meg lehet, hogy nem lesz túlzottan hosszútávú egy ilyen kapcsolat.

Hhogyha pl az egyik fél folyton pörögne, a másik ember meg jobban szereti az otthonülést, vagy a természetjárást.

2019. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Engem zavarna
2019. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Manapság elég nehéz normális barátokat szerezni. Szerintem ez nem olyan nagy gond.
2019. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem óriási hátrány, sőt a legtöbb esetben kizáró ok és nem is közvetlenül maga az állapot. Most gondolj bele, kik azok akiknek még beszélgető spanjaik sincsenek? Azok akiknek nincs semmilyen érdeklődési köre vagy totál befelé fordulnak, esetleg nulla szociális készségekkel rendelkeznek és kellemetlenül érzik magukat egy társaságban. Mert más oka mi lehetne annak, hogy nincs egy pasinak haverja? És tapasztalatból mondom, hogy ilyen esetekben már van egy bizonyos szintű "mentális katt" is az illető fejében. A lányok túlnyomó többsége kisebb-nagyobb mértékben, de aktív társasági életet él. Buli, szórakozás, programok vagy csak egy laza romkocsmázás, esetleg lazulás egy kávézóban vagy ide-oda csavargás. Na most gondolj bele, hogy lenne egy olyan párkapcsolatod, ahol csak a barátnőd a mindened, rajta kívül senki más nincs. Nincs akit elhívjál egy szülinapra/házibuliba. Ha szerveztek egy spanos összejövetelt, utazgatást, ő meghívja az x barátját te meg ott állsz faarcal előttük. Az vajon mennyire lenne kínos? De hangsúlyozom nem feltétlenül a baráti kör hiánya a gond, hanem az esetek túlnyomó többségében ezen állapotot eredményező aszociális személyiség.
2019. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sikerült 21 év alatt barátokat szerezni pedig próbálkoztam
2019. júl. 2. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna. Én is az a befelé forduló, zárkózott típus vagyok, aki szívesen tölti egyedül az idejét. Számomra csak az lenne fontos, hogy én és a párom megértsük egymást.
2019. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, hátrány! Mégpedig azért, mert a normális emberi kommunikációt legjobban a barátok révén gyakorolhatja a fiatal. Nem a neten, nem telefonon, hanem élőszóban. Itt tanulja meg, milyen fontos a hanghordozás, a mimika, mennyi mindent kifejez, (jót-rosszat egyaránt) és itt tanul meg uralkodni rajtuk. Akinek nincs barátja, valószínűleg pont azért nincs, mert a számítógép előtt cseperedett, s ezért e tudással nincs felvértezve. Ha pedig valóban így van, borítékolható, hogy ha túljutnak is az ismerkedési fázison, megtartani képtelen lesz a csajt.
2019. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!