Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok magas fizetéssel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok magas fizetéssel! Hogyan kerülitek el, hogy ismerkedésnél a pénz miatt legyetek kívánatosak?

Figyelt kérdés

Titkoljam el, mit dolgozok? A munkakörből kiderül, hogy nem minimálbér jár. (direkt nem írom le ide sem)

Az eltitkolásban az nem tetszik, hogyha esetleg tényleg jó lenne minden, és később elmondom, akkor az lesz, hogy hazudtam..


Vagy mondjam bátran, aztán csak okosabbnak kell lenni és nagyon tágra nyitott szemmel járni mindig?



2016. júl. 11. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát lehet nem úgy kell kezdeni egy beszélgetést, hogy "figyi má' nem titkolózom, 740 plusz cefeteria a bruttóm, szal 3 gyerek után jó sok adókedvezmény jár...".
2016. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Felesleges. Inkább örülj neki.


Egész más hatása van mikor begürdölsz a Lexus-al, mintha tömegközlekedtél volna ahogy a csórók, egész más hatása van mikor állod az egész cehhet sőt +20% borravaló, mintha csak x pénzed lenne rá, mint a csóróknak, jó ruháid vannak nem kínai/turi/lopott mint a csóróknak, jó parfümöd van nem csak áksz meg oldszpájz, mint a csóróknak stb.


Örüljél.

2016. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

titkold el, mert akkor kicsi az esély hogy a pénzed miatt legyenek veled. majd ha már jártok és komoly akkor ráérsz elmondani, hogy nagyjából mennyit keresel.


én hiába keresek 500 ezret havonta ha rám se néznek mert magas és vékony vagyok.

2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

"én hiába keresek 500 ezret havonta"


[link]

2016. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
9%
Én nem is vagyok hajlandó elárulni, mivel foglalkozom, hogy ez ne is legyen téma.
2016. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ismerkedj olyan nővel aki önálló teljesen anyagilag. Nem írtad, hogy mennyi idős vagy szóval nem tudom, hogy a korosztályodban ez mennyire reális elvárás.

Azért mondjuk én alapból nem ismerkedem tőlem tehetősebb férfival, mert annak hosszútávon csak hátulütői vannak. Az egzisztenciális szakadékot nem lehet áthidalni....szóval hasonló súlycsoportban nézelődj szerintem. Egyéb jótanáccsal nem tudok szolgálni.

2016. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Az is kulcsfontosságú lehet, hogy az adott nőnek legyenek tervei, álmai amikért tesz, karrierről elképzelése, hogy milyen munkát végezne szívesen. Ezek arra utaló jelek, hogy önálló nő, aki úgy tervezi, boldogul önállóan. Kisebb eséllyel akaszkodik valakire csak a pénze miatt.

Az a helyzet, vannak lányok, akik céltalanok és csak a szőke herceget várják. Az a jómódú hapsit, aki majd gondoskodik róluk.

20/N

2016. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Pl. ne kapasd el a csajt az elején!

Ne vidd rögtön 5* étterembe meg vásárolgatni, ne vegyél drága ajándékokat is, elég 1szál virág!. Próbálj átlagosan viselkedni, átlagos programokat csinálni pl. mozi. Ahogy telik az idő, látni fogod, magad miatt van-e veled vagy a pénzedért.

2016. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kozhely, de ha olyan a lany, akkor nem fogja ez erdekelni. En egy rendezvenyen talalkoztam a parommal, ahol nevtablakat kellett viselniuk titulussal, tehat mar nyilvanvalo volt, hogy nem pincerkedik ott, es o maga is elmondta, hogy o az egyik cegtulaj, de megse ezzel foglalkoztam hanem hogy milyen aranyos a mosolya vagy hogy mennyire megnevetetett.

Az a no aki a penzre megy, az elobb-utobb ugyis kiderul.

2016. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MilitaryTurtle ***** válasza:
64%
Nem mondom el amíg nem bízom benne, szimplán. Alacsony költséggel kihozni a randikat miegymás, ebbe színlelek egy képet magamról.
2016. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!