Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan férfit, aki tetszik és nem cigizik. Inkább el kéne fogadnom a dohányzást?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, ha valaki láncdohányos. Se a szagát, de azt az időt, amit elvesz tőle, se a káros hatásait, se magát a függőséget...


De egyszerűen mindig olyan férfiakba botlok, akik teljesen megfelelnének nekem, tetszenek, de láncdohányosak.


Le kéne adnom ezt az igényt és elfogadni?


Csak attól is félek, hogyha majd gyereket szeretnénk, emiatt nem jönne össze (könnyen). :/


24/L


2019. jún. 29. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne a dohányzásból adj le, hanem minden másból. Én nem dohányzom és minden szempontból fontos, barátságnál is, hogy ne füstöljön az arcomba. Vannak is ilyen emberek körülöttem.
2019. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Engem is idegesít, de el tudnám fogadni, ha szeretem amúgy a másikat. Kompromisszumos megoldás lehetne, hogy mondjuk nem az orrom alá fújja, hanem arrébb megy vele, vagy kimegy az erkélyre, vagy fene tudja, csak ne lehelje át a tüdőmbe. :D
2019. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

A dohányzás önmagában kevés ahhoz, hogy a gyerek ne jöjjön össze. Tehetsz próbát olyannal, akinek nem terve örökké bagózni, esetleg e-cigire vált stb, beszélni kell akkor róla.

Egy ilyen miatt, ha egyébként minden szempontból megfelel, ráadásul tetszik is, kár kukázni valakit... legalábbis nekem nem ez lenne az első gondolatom.

32/f

2019. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Kompromisszum :)

Ha mindjen másban megfelel szinte csak a dohányzás miatt nek akkor engedj igenis

...

2019. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Te tudod, én se bírom a szagát, de ha nagyon bejönne egy lány, és én is neki, biztos nem ezen múlna.
2019. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Kérdés, hogy neked ez mennyire lényeges szempont.

Nekem kizáró tényező a dohányzás, mert rosszul vagyok tőle, és nem elég, ha nem a jelenlétemben dohányzik, tehát én nem tudom ezt kihúzni a feltételeim közül, még ha minden más klappolna is, akkor sem. Inkább vagyok egyedül (34 évesen is), mint hogy összejöjjek olyannal, akivel nem érzem jól magam, csak azért, mert esetleg nincs más. Sokan dohányoznak sajnos, de ettől még az én rosszulléteim is létező dolgok dohányzó közegben, és nem fognak megszűnni csak úgy.

2019. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok milyen környezetben élsz hogy csak dohányosokat ismersz
2019. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem csak dohányosokat ismer, csak azok közül, aki tetszik neki, mindenki dohányzik.


Szóval kérdező, vagy abból adsz lentebb, hogy ki tetszik, vagy a dohányzásból. Amíg cigiztem volt több nemdohányzó barátnőm is. Tudtunk kompromisszumot kötni.

2019. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ilyen apróságok döntenek hogy lesz e valakinek párja. Rólam azt mondják a nők hogy jól nézek ki, de mégsem találok magamhoz illő nőt, hiába nem cigizek és nem is alkoholizálok. Van akinek a szenvedélyektől mentes sem jön be, hát ez van!
2019. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne fogadd el!

Én is inkább vagyok egyedül, dohányos nem kell, max. aki néha - néha...

F.

2019. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!