Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az eddigi legdurvább lódítások, amikkel online társkeresőkön találkoztatok? Az emberek hány százaléka nem az, aminek mutatja magát?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők is írhatnak. Nemet írjátok a végére.

2019. júl. 2. 19:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
"nagy fa szom van"
2019. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
"eddig még csak 5 pasival voltam"
2019. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondta magáról, hogy nő, miközben férfi volt. Közben én is nőnek adtam ki magam. 39F
2019. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
"Nőiesen telt" = +25 kiló, toka, kacsasegg.
2019. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%

"Audi A8-am van, csak éppen szevizelni kell, ezért busszal jövök."


"Tessék egy most készült kép rólam.." kép dátuma: 2009.


"Nincs tetoválásom, ja az! Az csak egy firka a kezemen." Tetoválás volt, a kéz nem volt az övé.


"Én nem fogok teperni egy nőért sem." Egy nap alatt vagy 50 üzenetet kaptam tőle.


"Meghaltak a szüleim." Telefon beszélgetés közben bejött az anyja.

2019. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem én, hanem egy barátnőm. Még régebben írogatott neki egy srác, eléggé kis béna lúzer volt. Facebookon is akívan jelen volt ilyen társkeresős meg minden szart megosztogatós "lájkolj légyszi" csoportokban. Aztán lecserélte a képeit valami ilyen fullos izmos pasira, majd társkeresőn egy másik profilt csinált ugyan ezekkel a képekkel. Aki nem látta Facebookon az valószínűleg nem tudta ugye, hogy ugyan arról a pasiról van szó.

Aztán pár hét múlva az új profillal írogatott barátnőmnek, ő nyilván azonnal le akarta koptatni. Erre küldött neki képeket, hogy ő márpedig nagyon jó pasi, hány csajjal írogat és miket, meg hogy hány csaj imádja a képeit és meg is fektette őket (üzenetekkel bizonygatva) stb. Szóval beindult az FBI kommandó mert tudtuk, hogy erősen kamu szaga van a dolognak, már a "csajok" írásképe is szinte ugyan az volt mint az övé. Meg is találtunk vagy 20 kamu csaj profilt különböző lopott képekkel. De szinte mindegyiknek megvolt a saját kis kamu élete meg barátai (szintén fake profilok) akiket jelölgetett. A srác a saját képei alá is ezekkel a profilokkal írogatott, levelezgetett konkrétan saját magával. Elképesztő volt, hogy hogy lehet valaki ennyire elkeseredett, hogy másból sem áll az élete mint hogy kamu profilokat gyárt és magának írogat ezzel bizonygatva, hogy érte odavannak a nők.

2019. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
46%

A nők 99%-ától: "Nekem nem a külső, hanem a belső számít igazán." Majd összejöttek valakivel, akibe egyértelműen a külseje miatt estek bele... Ezt nagyjából az egész környezetemben láttam, neten is azt tapasztaltam, hogyha valakinek első pillantásra bejöttem, akkor többet akart, ha pedig nem voltam külsőleg az ideálja, akkor nem lett semmi.


27F

2019. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem értelmes nő kell"


Na, aki ezt kiírta, kivétel nélkül egy kis lúzer volt, aki a félműveltségével megpróbált ledominálni, és amikor két mindattal feltöröltem vele a padlót, akkor közölte, hogy nem hagyom kibontakozni. Hát ez van, rosszul viselem, ha uralkodni akarnak rajtam.

2019. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
53% mert te biztosan nem nézed meg a nők külsejét...ja hogy az természetes, de a nőknek csak ne legyenek igényeik.
2019. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

#8: Ez mondjuk fordítva is áll. Nekem értelmes nő kell, de az esetek többségében magukat értelmesnek valló, nem értelmes nők jelentkeztek. Mondjuk, nem hiszem, hogy egyedül én lennék a kivétel.


#9: De, nézem. Már nézem. Régebben volt olyan kapcsolatom, ahol úgy adtam esélyt a lánynak, hogy elsőre egyáltalán nem jött be. Aztán megkedveltem és lett belőle egy pár éves kapcsolat. Aztán rájöttem, hogy mivel elsősorban engem is a külsőm miatt ítélnek meg, ezért én is ugyanúgy nézhetem a külsőt.

A különbség tudod mi? Hogy én nyíltan kimondom és számomra nem abból áll az ismerkedés, hogy egy tökéletes angyali képet fessek magamról, hanem abból, hogy korrektül ismerkedjünk. Még akkor is, ha ezen az oldalon ez abból áll, hogy megszórnak mínuszokkal.

2019. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!