Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakítsak ki ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsak ki ismerkedéshez ideális életet?

Figyelt kérdés

Példaként szoktam mondani, hogy 200 lány között bölcsész szakon egyetemen a 2-3 srác sokkal jobb eséllyel be tud csajozni, mint gépészen 200 srác a 3-4 csajjal.

De már nem vagyok egyetemista, munkában kizárólag férfiak vannak, alig látok nőt a hétköznapokban. Tinibulikból kiöregedtem (30 felett már nem olyan jó a 16 évesekkel). Szokták tanácsolni, hogy csak legyen hobbid, csináld amit szeretsz és jönni fog a találkozás. De ez szerintem nem igaz, hiszen lehetek én bármilyen elégedett, ha munka után kimegyek horgászni például hobbiként, azzal nem segítek a helyzeten. Ha pedig virágkötészetet tanulok csak azért, mert ott van nő, az pedig megint egy nyűg, mert valójában nem érdekel a virágkötészet. Más hogyan csinálja?



2019. júl. 2. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha ezek a közösségi tevékenységek nem jönnek be, akkor csináld azt, amit a kérdésedben leírtál: Alakíts ki ideális életet az ismerkedéshez. Nézz ki jól és ezt kommunikáld is facebookon vagy tinderen. Önként fognak jelentkezni a nők.
2019. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Próbálj a nők fejével gondolkodni. Olyan pasi kell nekik, aki izgalmas, aki mellett minden nap ötször lőhetnek instára meg facebookra illő képeket. Magyarul a nők akkor fognak hozzád vonzódni, ha melletted irigyelné őket az összes barátnőjük.

Utazások, kávézások, hetente vagy kéthetente koncert (Pesten A38, Gödör, Akvárium stb.), mozi, stb.

2019. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezen a virágkötészeten jót nevettem :D

Nem kell görcsösen ragaszkodni ahhoz, hogy mindenképp olyan hobbit találj, ami közben ismerkedhetsz is. Mondjuk a horgászás tényleg pont nem az a csajozós hobbi.

Sportolsz valamit? Én pl. futok, kerékpározom, túrázom stb. Rengeteg az ismerősöm. Én nem keresek párt, de sportrendezvényeken nagyon sok ismerősre tettem szert. Sok a hobbisportolóknak meghirdetett verseny is, ahol tényleg a részvétel a fontos, nem a teljesítmény. Most hétvégén a Balatonon lesz a "Spirit of Balaton". Ha szeretsz bicajozni, keress rá.

Esetleg a fesztiválokat tudnám még javasolni, mert az ilyen helyeken könnyen beszédbe lehet elegyedni idegenekkel.

2019. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső :) fentartásokkalkell kezelni de van esély

Konditerem vagy más sport :)

Rendezvények fesztiválok ...mármint nem ilyen Balaton sound hanem városi fesztivál vagy rendezvény pl bor napok :) ilyen helyeken szoktam ismerkedni ,31N

2019. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz nyomorék! Minden pasi tud csajozni. Állj fel a gyk elől...
2019. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

,,Ennyire nem lehetsz nyomorék! Minden pasi tud csajozni. Állj fel a gyk elől..."


Az,hogyne akkor ezèrt van annyi incel meg zsörtölődő pali mert annyira tudnak ismerkedni.

2019. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőként én is ugyanebben a cipőben járok. Társkeresős ismerkedés nem az én világom (fent vagyok több helyen is, jókat beszélgetek, de nem látok rá reális esélyt, hogy bármelyik beszélgetésből valós kapcsolat alakuljon ki, nekem nem így szokott kialakulni vonzalom...)

Úgyhogy én azt csináltam, hogy elkezdtem közösséget, programokat szervezni olyan 30 feletti emberkéknek, akik hasonló cipőben járnak. El is indult már valami, szerveződnek az első programok. :)

Akit érdekel, keressen bátran, lehet csatlakozni! :)

2019. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4: Az évek alatt több konditeremben jártam már, de valahogy egyiket sem tartom ismerkedésre alkalmas helynek. Normál esetben mindenki az edzéssel van elfoglalva, csak hátráltatná egy "ismerkedő kedvű" ember. Persze tudom, van aki facebookot nyomkodni és pulthoz ülni jár oda, de nem ebből kell kiindulni.
2019. júl. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!