Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás után milyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után milyen hamar találkoztál az új pároddal?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy ezért meg azért szakítottak és nem sokkal később (pl 2 hét, 2 hónap, fél év múlva) már egy új és jobb kapcsolatban voltak.

Én nem vagyok valami jó párkeresésben, valahogy nem a megfelelőt fogom ki soha.

5 év után nem rég szakítottunk. Habár egyelőre nem a párkereséssel vagyok elfoglalva, de ki tudja lehet össze futok valakivel nem is olyan sokára, ezt nem védhetem ki :) viszont komolyan mondom én ebben sose voltam szerencsés.

Ti hol találkoztatok a párotokkal? Adnátok ötleteket merre járjak nyitott szemmel?

28/N



2019. júl. 3. 04:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen. Már egy éve dolgoztunk egy helyen, aztán egyszer csak mikor nyitott lettem egy új kapcsolatra, akkor észrevettem őt, mint férfit is.

Szóval szerintem amint készen állsz egy újra, jönni fog. Vagyis észre fogod venni. Amíg nem vagy nyitott rá, nem is tudsz nyitott szemmel járni. :)

2019. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóan az előzőhöz 2 év kellett hozzá, hogy készen álljak rá, és már régóta ismertük egymást.
2019. júl. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!