Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek tovább ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Egyetemen volt egy csaj csoporttársam akivel kb. köszönőviszonyban voltunk. 100 fő feletti szak lévén még sokan voltak, szűk körben nem volt benne de mindenképpen pozitív hangulat volt közöttünk pár szót tudtunk váltani, de egyetem alatt többször volt kapcsolatban is. Én msc-re máshova mentem, ennek fél éve, jelenleg szingli. Aztán az utóbbi hónapban arra lettem figyelmes hogy mindent amit posztolok bekedvel. Tudom ez nem nagy ügy, de extrém alacsonyan tartom a kedvelőim számát és korábban nagyon ritkán lájkolgatott.Én vissza-vissza dobtam pár klasszikus "qro" lájkot neki. Most nyáron többet leszek abban a városban. Az a kérdésem hogy lehetne tovább lépni az oda-vissza lájkolgatásokról, esetleg milyen üzenetet írjak neki?

2019. júl. 3. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írj neki!Tudasd vele hogy szimpatikus neked és hogy hamarosan abban a városban leszel és szeretnéd elhívni valahova. Szerintem ez egyszerű és lényegre törő!
2019. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Edetleg konkrétan rákérdezel, hogy nincs e kedve elmenni veled valahova?
2019. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj neki, beszélgessetek egy kicsit, majd ha azt látod vevő a dumálgatásra (rendesen visszaír nem csak 1 szavas valaszokat) akkr mondd neki hogy nemsokára mész arrafele, lenne-e kedve összefutni, dumalgtatni, sörözni ,kávézni bármk.
2019. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!