Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinél elfogadható és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél elfogadható és normális dolog az hogy tinderen minden lányt válogatás nélkül jobbra húz?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok mit tenni, de ha nem húznék minden nőt jobbra valószínűleg egy találatom sem lenne ugyanis így hogy minden nőt jobbra húzok heti egy max. 2 találatom van, ha még válogatnék is valószínűleg nulla lenne az arány
2019. júl. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba és próbálkozz élőben.
2019. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anno kipróbáltam. Válogattam, 0 match, mindenki jobbra, heti 10-15 match, ebből 13 bányarém, 2 nem válaszol. Csinálhatod, nem lőnek tarkón érte és így legalább megvan az illúziója, hogy válogathatsz, de persze ez csak illúzió :D

32/f

2019. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális, de nem elfogadható.
2019. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem tudom, nem vagyok felnőtt
2019. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Ismerkedésnél baromi taszító és nem jó jellemre vall. Aki normális párkapcsolatot akar annak tudnia kell, hogy kit keres. Konkrét dolgokat, és igen, válogatnia kell. Hogyha valaki bármilyen nővel el tudja magát képzelni az az önismeret hiányára vall, elkeseredettségre és igénytelenségre.

Hogyha valaki megfelelő párt akar találni akkor nem szabad minden jöttmenttel randizgatni. Meg kell várni szépen a megfelelőt. A többiből úgy sem lesz semmi jó. Aki meg annyira elkeseredett, hogy mindegy neki csak kapcsolat legyen az senkinek nem fog kelleni mert ez teljesen egyértelműen kijön ismerkedésnél és gyakorlatilag kizáró ok. Senki nem akarja azt érezni, hogy ő csak megfelel mert a másik már nagyon kapcsolatot akar.

A Tinder egyébként teljesen értelmetlen, társkeresési funkciója kb nulla. Ismerkedj élőben.

2019. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy nőnél elfogadható, hogy egót növel és kvára nem akar ismerkedni sem, mert senki nem az aladdin? vagyis minden aladdin-nál vagy aladdin-abb, szal párkapcsolat onnan kilőve, max ideig óráig szex, attól függ mennyire rittyó az adott nőszemély...
2019. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy jutottál valamire a Match-eiddel?

+/- 20 év beállítással ( 30 - 70 ) próbaképp mindenkit jobbra húztam. 10 km távolság beállítással.

Kb. száz nőt. 2 match-em volt. Abból lett egy randevú, amit jobb lett volna kihagyni.

2019. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pofatlan gesztus a novel szemben, mert mikor Match lesz, azt hiszi, elso korben kolcsonos tetszes van, es egy szobajoheto versenyzo.
2020. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!