Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maradjak az eredeti tervnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak az eredeti tervnél vagy válasszam az egyszerűbb utat?

Figyelt kérdés

Régóta vagyok szerelmes, sok lány tetszik nekem, de ideáljaink, hobbiaink és egyéb dolgok különbözősége miatt eddig még nem

jött össze semmi. Az lehet a probléma, hogy én egy alapvetően nyugodt, lusta, sport, és természetszerető fiatalember vagyok,

aki éjszaka általában alszik, tanul vagy dolgozik, tehát nem bulizik. Ennek ellenére én az olyan lányokat szeretem, akik

ezen tulajdonságok ellentétei: buliznak, nem törődnek az élet problémáival, nem szeretnek dolgozni, élvezik az életet.

De ők pont leszarnak és nem nagyon szeretnek engem, de viszont a hasonló hobbijú és érdeklődésű lányok imádnak és náluk nem

is lenne kérdés a társkeresés, de ennek ellenére mégis ezek a "csintalan" lányok jönnek be.



2019. júl. 5. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy nem fogsz összejönni ilyennel, nem illenétek össze. De tudom, hogy vonz szexuálisan - mindenkit vonz valaki - és a vágyakozás kínját is ismerem. Igaz nekem más jön be, de az elv ugyanaz.


Nem tudom, talán ha neten ismerkedsz egy ilyennel és megnyered őt a szavakkal? Talán?

2019. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1Köszi, akik a piros gombot nyomják, írják le ötleteiket, gondolataikat, szívesen meghallgatom őket.
2019. júl. 5. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező :)


Szerintem egyszerű a válasz a miértekre. Először is tudnod kell, hogy csak a hasonlóságok vonzzák egymást, ezekből alakulhat ki tartósabb kapcsolat. Viszont arra a válasz hogy miért kedvelsz más életsílusú csajokat, az az mert vágysz arra az életre, amiket ők csinálnak. Vágysz a nagyobb szabadságra ahogy írtad stb... Az a baj ezzel, hogy ha ilyen lánnyal jönnél össze, nem a saját életed élnéd, hanem az övét. Akarva akaratlanul átvennéd a szokásait, a gondolkodását, a zenéit, csak hogy megfelelhess neki. A megfelelés pedig görcsös kapcsolatokhoz vezet!!!


Ha te szeretsz, aludni, sportolni, lustálkodni, tanulni stb... akkor tedd ezt, hiszen ez vagy te. Ugyan miért is akarnál megfelelni másnak?


Keress társat hasonló érdeklődési körökkel, életvitellel és hidd el boldogok lesztek, mert önmagatok vagytok, senkiben nincs a görcsös megfelelés.


Az meg hogy talán szeretnél bulizgatni, szabadabb, felelősségmentes lenni, meg tudod tenni ezt egyedül is!


Fontos hogy az ember jóban legyen önmagával, értékelje magát, mert az egész életünket saját magunkkal fogjuk leélni és ha azt mondjuk magunkra hogy " Á ez szar, nekem ez nem megy stb ... " akkor egy szar élet vár ránk! Hidd el nincs nagyobb boldogság mint jól érezni magunkat a saját bőrünkben!


Üdv

2019. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nők is a rosszfiúkat szeretik, a férfiak is a rosszlányokat. Aztán majd kikötnek átlagjulcsa/átlagjóska mellett, mert igazából hosszútávon nem izgalmas pár kell, hanem kiszámítható.
2019. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!