Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha minden ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha minden ismerkedésem véget ér, mikor kiderül az anyagi helyzetem?

Figyelt kérdés

Sokszor indul egész jól, de amikor ez szóba kerül... Na akkor ott a vége. Keveset keresek, saját lakásom is öröklésből van, a munkám is elég pocsék, de nem tudom merre tovább (és már késő is ehhez).


Hazudozzak? Adjak elő kamu mártírsztorit, hogy miért alakult így? Térjek ki és poénkodjam el, ha szóba kerül?


Eléggé zavaró. Ha nem is lép le akivel beszélgetek, utána már "érződik", hogy semmi esélyem. És sajnos így is van.



#szegénység #örök magány #a munka értelmetlen mivolta
2019. júl. 6. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem késő másrészt saját lakásod van és munkád is van!!!

Van akinek egyiksem megsincs elkeseredve hanem próbálkozik h jobb legyen :) ha többre vágysz próbálkozz vagy elegedj meg a helyzettel

2019. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11


Nem tudok megelégedni vele. Csak tudnám merre menjek, ez az amit ezelőtt 5 és 10 évvel sem tudtam, semmiben nem vagyok annyira jó, hogy "adja magát" az adott irányvonal.


Amikben meg jó vagyok - azokból hogyan csináljak pénzt... Az tuti, hogy ilyen "ezeroldalas könyvek" bebiflázása sosem fog menni, van amiről van már annyi lexikális tudásom, de azt apránként szedtem össze, és nem úgy, hogy "na most leülök és elolvasom Dr.Bubó és Dr.Agy könyvét... Elolvasom, de úgysem jegyzem meg. De ha csak hallom valakitől és érdekel, akkor megmarad, kicsit utánaolvasok az is megmarad és így tovább...


Most 2 nyelv tanulásán gondolkodtam el, de abból is hogy lesz több pénzem? (orosz vagy spanyol nyelv ez a kettő vonz, az angolt kimaxoltam amennyire nekem egyáltalán mehet, az igeidőket viszont sosem fogom megérteni, de addig minden rendben van)

2019. júl. 6. 14:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Mehetnél mondjuk utazási irodához idegenvezetőnek, túravezetőnek, csoportvezetőnek buszos utakhoz. Ott kell az idegen nyelv, kell a lexikális tudás azokról a helyekről, ahova elviszik a csoportot, de utaztam már olyan csoportvezetővel is, aki még közben, ahol nem álltunk meg, csak elmentünk mellette, arról is tudott mesélni érdekességeket.
2019. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13


Amúgy ez bejön, olyan értelemben, hogy az "érdekességeket" mindig megjegyzem, bármilyen témakörben is vannak. Tele vagyok "fun fact"-ekkel.

2019. júl. 6. 15:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, csináld meg a szerencsédet, teljesen másképp állnál hozzá a mindennapokhoz, ha olyan munkát végeznél, amit élvezel, és nem csak nyűg, és másképp állnának hozzád mások is.
2019. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbálj meg értelmesebb emberekkel ismerkedni.
2019. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"de nem tudom merre tovább (és már késő is ehhez)"


Miért, hány éves vagy?

2019. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!