Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi fb-on ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fb-on ismerkedést kezdeményez, de közben én kövér vagyok, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Facebookon van össz vissz 3 db arcképem, a profilképemmel együtt. Nem is kell több, hiszen nem pasizásra használom, az élményeimről pedig nem szeretek képet megosztani.

Csak úgy a semmiből bejelölt, és rámírt egy férfi, hogy kidobott neki az oldal, és szimpatikusnak talál, szívesen megismerne. Gondolom a többi 100 lánynak is ugyanezt írja, számomra kicsit érdekes hogy a facebookot valaki társkeresésre használja.

Amúgy aranyos, jól néz ki, de most erre mit mondjak? Hogy bocsi, tudom hogy az arcképemből nem látszik, de én amúgy kövér vagyok, szóval ennek ellenére is szeretnél ismerkedni? És küldjek egészalakos képet is egyből? Most ez hogy nézne ki ha ezzel indítanék? Ha meg belemegyek a beszélgetésbe, és később térünk rá az egészalakos fotóra, akkor még ő lesz felháborodva, és csalódva, hogy ő nem ezt várta. Dehát nehogy már én tehessek róla, nyilván egy társkeresőre feltennék mindenféle képet, és tiszta lappal indulnék, de ez nem társkereső, meg is lepett hogy rámírt.


2019. márc. 24. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Legyél őszinte és írd meg hogy kövér vagy. Ha ez gond neki akkor még le is fog tiltani.
2019. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

"[E]rre mit mondjak? Hogy bocsi, tudom hogy az arcképemből nem látszik, de én amúgy kövér vagyok, szóval ennek ellenére is szeretnél ismerkedni?"

Igen, valami ilyesmit.

2019. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán lenne joga felháborodni, hiszen a facebook nem társkereső. Amúgy az arcod tetszik neki. Nem vagy köteles egész alakos képet küldeni, de nyugodtan írd oda a magasságod és a súlyod, aztán majd vagy azt írja vissza, hogy nem zavarja, vagy elköszön.
2019. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne küldj Neki képet,de írd meg,h telt alakod van. De először kérdezd meg miért ilyen módon ismerkedik? Lehet,hogy Róla is előnyös képet látsz,és a valóságban más.
2019. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne mondd, hogy bocsi, kövér vagyok, meg ne vágd hozzá kéretlenül a BMI-det. Amit látott, az alapján írt, ő döntése. Ha beszélgettek, beleszőheted valahogy a beszélgetésbe, hogy nem vagy vékony.
2019. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Tiltsd és annyi.
2019. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Akarmilyen vonzo, nem ismerkednek igy. Mas a kep es a valosag...ott a kisugárzás..sok nem vekony no jon be pasiknak. Csam tok mas lesokkolni mint ha ugy lat
2019. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem ócsároljuk magunkat. Ha érdekal a dolog és nem akarod, hogy később kellemetlenséged legyen egyszerűen felteszel egy egészalakos profilképet és utána válaszolsz.
2019. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is küldhetsz egészalakos képet;)
2019. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem ismerheted sehonnan, nincs közös ismerősötök se, akkor tiltsd a francba. Az ilyenek mindenkire ráírnak, hogy majd csak horogra akad valaki.
2019. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!