Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen sikerei lehetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sikerei lehetnek egy olyan férfinek a nők terén aki soha nem volt még fesztiválon és utálja az összes fesztivált és nem akar erre olyan sok pénzt kiadni sosem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A szintén nem fesztiválozó nőknél lehetnek sikerei.


Nőként én ilyen vagyok, és a párom sem volt még fesztiválon, nem is vágyik rá.

2019. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam semmilyen.:)
2019. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Én is utálom, de ez soha nem volt akadálya a kapcsolatnak.

Attól hogy hangos tőle az ország, sokan nem vágynak rá.

2019. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sem voltam még, nem is vágyom, gyűlölöm a tömeget. De ha olyan pasi, aki elkezd fröcsögni a fesztiválokra, hogy minden nő qrva meg minden, akkor az is felejtős.
2019. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semennyi, de nem a fesztiválok miatt.


1) én járok fesztiválokra, pl Ozorára, de a barátnőm nem, még sem téma

2) kolléganőm is jár, de nemi meg a pasija nem jár, ott sem probléma

3) sok nő nem jár és főleg nem támasztanak ilyen elvárást

2019. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Én soha nem voltam, így viszont nem is utálom őket: egyszerűen nem érdekelnek a fesztiválok. Sok mocskos, büdös, iszákos ember egy helyen... Szóval kihagyom.

Voltak barátnőim.

2019. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Dolgoztam Szigeten. Fúj!!! Kifordított póló a 4ik nap mindenki sáros büdös igénytelen. Wc előtt bedrogozva szex. Aki fesztiválozik az nem kellene.

Különben fesztivál közönség nagy része külföldi.

2019. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nem járok fesztiválra, van viszont más hobbim, amire szívesen költök. Nem mindegy, hogy csak fesztiválra nem akar költeni valaki, de másra hajlandó, vagy eleve nem szeret költekezni. Aki mindenhez ilyen sóher, amire pénzt kell kiadni akkor vegyen egy guminőt, azt csak egyszer kell kifizetni.
2019. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted egy nőnél a fesztiválozás olyan alap elvárás, ami nélkül nem lehet kapcsolatot kialakítani? Azért...
2019. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%

én nem adnék ki 50 ezret egy fesztiválra, abból egy rakás jó minőségű abszintot is lehetne venni :o


20/f

2019. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!