Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azon kívül, hogy nem elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon kívül, hogy nem elég jó a külsőd a csajozásban mit lehet elrontani?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Pl ha untat.


Nekem eléggé stresszes vagy adrenalindus az életem, erre ismerkedésnél egy sràc hosszasan ecsetelgeti pl hogy ö kiràndulni szeret, az épitmények fotozàsa a mindene, nekem erröl kb mamàm ugrik be a nyugdijasklubbal. Egyszerüen homlokegyenest màsok vagyunk. Es speciel ö sem erti miert nem keresem a tàrsasàgàt.

De az sem semmi mikor azt ecsetelgeti valaki hosszan hogyan kell vakolni.

Megértem ffiak müszaki, elektronikai, gepjarmü beàllitottsàggal de lelki tàra vagy baràt vagy kapcsolat ilyenekkel nem àlmom valahogy.


Ha valaki inkabb engem vesz észre mint nöt, es a telomra pl zenét tölt le mert ahhoz is béna vagyok, es kicsit akàr ràmenös de szoval nem 3 lépéses àllàsinterjus filingü vele a tàrsalgàs, màr nyert ügye van.

2019. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát de ha jól néz ki akkor sokkal jobban bírják a nők ha untat, vagy ha bunkó, vagy félénk. Rossz külsővel szinte bármi izgalmasat is mond akkor sem jön be, nem?
2019. júl. 7. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam az nagyon zavaró, ha a férfi mindig magáról beszél. Ha önző!
2019. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha nem önző, de külsőre nem jön be, akkor sem tetszik, nem?
2019. júl. 7. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem így van. Lehet bármilyen jó egy pasi, ha kong az ürességtől. Egyébként meg mindenkinek más tetszik! Mármint valószínűleg te is jó pasi vagy valakinek.
2019. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem egy adonisz de megfog benne valami, akkor meg tud tetszeni jobban.
2019. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor is sokkal tovább van együtt az átlag csaj egy szép emberrel, aki "kong az ürességtől", mint egy külsőre be nem jövő emberrel aki nem kong.
2019. júl. 7. 21:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg egy szép emberben jobban "megfog valami", mint egy csúnyában, nem?
2019. júl. 7. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Es te kérdezö? Jàrnàl olyan növel akihez hozzà nem nyulnàl de cuki meg minden?
2019. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A külső addig számít amíg köszönsz, utána már a kisugázásod, személyiséged (ezzel együtt a humor, kedvesség, őszinteség stb.), szóval sok mindennel el lehet rontani attól függetlenül, hogy top pasi valaki. De hogy mondjak egy példát, én utálom, ha valaki valamilyen kitalált ürüggyel jön oda, például, hogy meg akarja kérdezni milyen a különtanárom, mert ismerőse mondta, hogy ajánljon neki tanárt.. Annyira átlátszó és csak felidegesítem magam, hogy hülyének néznek basszus.
2019. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!