Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy foglalt gyerekes hapsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy foglalt gyerekes hapsi hosszan nyomul egy házas nőre, az arról árulkodik pont, hogy van ideje várni egy kósza numerára, vagy arról, hogy esetleg tényleg érdekli az illető nő, azért olyan kitartó?

Figyelt kérdés
Az erkölcsi része világos a szitunak, arról nem kell írni, nem is nyert a nyomulós semmit, de miért csinálja valaki ezt ilyen sokáig, akár másfél évig is?

#hosszú nyomulás #foglalt emberek
2019. jún. 7. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Foglalt hapsiként kiverném ,mint sem nyomuljak..
2019. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első, ezzel nem válaszoltál nekem a két lehetőség közül egyiket sem választottad.
2019. jún. 7. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az első verzió. Közben másokat is fuzoget, majd csak bejön valami.
2019. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Simán csak meg akar dugni. (téged is)

Ahogy az összes többit.

2019. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi, jól gondoltam.
2019. jún. 7. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Amit eddig láttam (igaz nem sokat), ott az ilyen férfiak minden más környezetükbe lévő nőt hasonlóan óvatosan fűzögettek.

Amikor tényleg érdeklődnek egy nő után kezüket lábukat törik, nem nyomulgatnak másfél évig.

2019. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az exem ezt csinálta. Két gyerekünk van. Végigkúrt mindenkit akit tudott. Gyerekest gyerek nélkülit. Szerető státuszig jutott, mert pasi gyerekkel sem sok mindenkinek kell. Most állandóra olyan álomvilágban él, hogy olyan nőt akar komolyra, akinek nincs gyereke, nem is akar, és elfogadja az övéit.


Komolyra nem bonyolítaná senki a helyzetét egy házas nővel. Ebben neki az a jó, hogy le vagy kötve, van kihez visszenned. Ha megengeded megdug ha nem akkor mást. Ha komolyat akarna megkérne hogy válj el és ő is elhagyná a párját...de ettől még hozzád sem lenne hűséges utána. Aki ilyen, az mindig is ilyen marad. Hagyd a fenébe. Csak meg fog szivatni.

2019. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a kósza numerára hajt.

Nem kitartó, hanem ráér.


Ha komolyan érdekelné az adott nő, akkor válna/szakítana, azaz komolyan is állna hozzá.

Igazából onnan látni, hogy mennyire komoly az érdeklődés, hogy mennyite komolyan áll hozzá.

2019. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, pontosan ezeket gondoltam. Akinek az exe ilyen volt, annak őszinte részvétem. Egyszerűen pokoli lehetett ezzel szembesülnöd...:-(((
2019. jún. 8. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!